Jump to content

VN Malezije 2012


msporis

Recommended Posts

bravo perez, malo se stiltao u onom zavoju, bio bi prešao Alonsa sigurno do kraja.

 

massa fail, vettel bad luck, takao ga kartikejan u gumu, button tikvan sam kriv..

 

schumacher bad luck totalni...

 

sve u svemu odlična trka!

Link to comment
Share on other sites

Malo sam karikirao, ali vjerujem da u ugovorima o kupovini motora ipak postoje neka "pravila ponašanja".

 

:lamo::lamo:

 

Alonso je zbilja napravio cudo, al po meni je Perez bio vozac utrke, zbilja mi je zao sto nije dohvatio pobijedu, ali KAKVA UTRKA, takvu vec dugo nisam gledao, uopce mi se ne spava, a iz nocne sam, odlicno za sezonu.

 

Vettel box,box,box.... Stay out, stay out, stay out.... Stop the car, stop the car stop the car :D

 

Massa fail veci i od Mcl boxa ovu utrku

 

Znao sam da ce Perez u Ferrari al sad mislim da ce jos prije

 

Jos prosle sezone sam rekao da su perez i maldonado najbolji rookiei

 

Navijam za Ferrari al bi mi iskreno bilo draze da je Perez pobijedio

 

potpis na ovo fakat je perez savršeno odvozio trku do pogreške u onom desnom zavoju, tada je malo shvatio kaj bi se moglo dogoditi, ali da toga nije bilo sumnjam da bi ga Alonso išao zadržavati jer je on dobro znao koliko može izgubiti

 

bit će zanimljivo vidjeti da li će Ferrari nešto uspjeti napraviti za 3 tjedna

 

vettel bad luck, takao ga kartikejan u gumu, button tikvan sam kriv..

 

 

vettel je dirao kartikejana jer mu je došao preblizu, tako da si je sam kriv, pa neće ovaj stati zato kaj da je prošao lik za krug, da je ušao u trkaću putanju 0,5 sec kasnije nebi bilo nikakvih problema ;)

Link to comment
Share on other sites

A sto je najgore zbilja radije slusam njihove nebuloze, bar se nasmijem i uce sve vise zasutit kad je team radio, da ne pricam kad netko nekog pretekne, skakanja urlanja, nabrajanja 5 krivih imena, al bar imas osijecaj da je netko nekoga pretekao, a ne kod jergovica, kao da je oblak promijenio poziciju za pola stupnja.

 

Iskreno bolje mi je ovako, nije f1 bez njih, koliko god imaju bisera vidi se da vole f1 i vole ga komentirat, pa makar i lose :) palac gore

 

Nadam se da ce sve trke do kraja sezone bit ovakve i da ce Perez barem jednu pobijedu donijet sauberu, jel je super vidjet iskrene suze radosnice, za razliku od klasicnog veselja onih koji stalno pobijeduju pa im je to za dobar dan

Link to comment
Share on other sites

Pobogu File kad sam ja to Karthikeyana igdje spomenuo?

Ja sam o totalno drugoj stvari govorio, daj pogledaj malo. :rofl:

 

lol :lol: ja zazujao ispričavam se :bag: zvučim sad ko ova dva komentatora, pobrkao sve vozaće na gridu :blush:

 

a kaj se tiće ovoga s ugovorima iskreno sumnjam jer kaj je onda s Toro Rosom?? Obično kad su iza njih Ferrariji (čitaj Massa) onda se bore još jače

 

Ali da bi bila sramota za Ferrari da je Perez prešao to bi jer se dam kladiti da je motor koji ima u bolidu nije ono top top klasa

Link to comment
Share on other sites

Ali da bi bila sramota za Ferrari da je Perez prešao to bi jer se dam kladiti da je motor koji ima u bolidu nije ono top top klasa

 

pa perez ima bolju masinu u sauberu nego ferrari trenutno :D pa ovaj ferrari je smjesno slab naspram ostalih :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...