Jump to content

Koje gume


Recommended Posts

mislim da je starija guma kaj ne? ili sam ja nes pobrkao? al mislim da sa PS2 i RE050A nemre fulat nikako...

 

btw. ima ti west na megyu dunlop, dobra je guma... a i dac me vozio u onoj lađi od mecke na tim gumama , jos uvijek se tresem od toga tak da :)

Edited by Newbie
Link to comment
Share on other sites

Ja imam potenzu RE050A i ja bih na tvom mjestu to uzeo...

da je u ponudi continental sport contact 3 uzeo bih continental cisto da isprobam

iako su sve gume fenomenalne...ali continental se malo brze trose...

 

posto je u ponudi SC2 a ne SC3 onda potenzu

Link to comment
Share on other sites

@Gabre

 

...moje relacije su ti vise manje Rijeka-Kraljevica i taj djir...znaci jadranska magistrala, okolica itd...

volim se provozikati po zavojima brze, pogotovo po noci kada nema nikoga...trap mi je odlicno iscentriran

i nema trosenja rubova, a pazim na tlak...neznam koliko sam presao s njima ali mislim cca 16-18 000 a ne vozim se bas

kao babica...mogu jos izdrzati ovo ljeto koju tisucu ali sam ih mislio ubiti na jednom od sljedecih track day-eva ali tko zna...

 

sto se tice buke nemam pojma...mene ti to niti malo ne zamara kad mi muzika uvijek svira...

 

@Mislaf

 

CS5 je fenomenalna guma...

uzeo je frend za S3 i prica mi danas da je prezadovoljan...a i koliko sam vidio drze super

Edited by Ivan_T
Link to comment
Share on other sites

@Mislaf

 

CS5 je fenomenalna guma...

uzeo je frend za S3 i prica mi danas da je prezadovoljan...a i koliko sam vidio drze super

 

Nadam se :thumbsup:

 

otkada sam pokupio auto sa poliranja se ne vozim nikako... sad sam u "show n shine" fazi :dance3vs1:

Link to comment
Share on other sites

aj da se ja ubacim onda... sto uzeti u 195 50 15? imao sam michelin PE2 , pa onda opet isto :D tako da me zanima sto sljedece? ne dolazi u obzir nista sto drzi losije po suhom i kisi, buka i trosenje su nebitni...

 

http://www.vulkanizerstvo-furlan.si/?name=pnevmatike.php&item=15950507&doS=1&tip=99&z=1

 

gle ih, cekaju te :)

 

Ja sam na starom Cliu imao Continental ContiPremiumContact 2, bile su OK, ali vjerujem da su ove Michelinke koje imas bolje... Uostalom Michelin Pilot Exalto PE2 su stavljali na Clio 182 Trophy :cool:

Link to comment
Share on other sites

znam,zato ih i uzeo :) necu 888 zato jer ocu da drze i po kisi jer se cesto vozim po kisi ... Zanimaju me obicne,tj.ne semi slick

 

Kazu da su R888 dobre i po kisi, jedino je opasno ako naletis na lokvu, aquaplaning 0

 

Ja si razmisljam da bi na Clio stavio R888...

Link to comment
Share on other sites

ne isplati mi se uzet R888 jer vidis kolko cesto sad vozim svoj auto (zato i trazim "obicne" ) da se 888 ne skure bezveze na normalnu voznju, a nisu ni jeftine bas pa da ih mogu mijenjat jednom na godinu :)

 

tebi bi na cliu bilo ebeno jer ne prelazis puno km, a lijepo se vozis stalno :)

 

sad za ozbiljno, ajmo prijedlozi :) ako u nazivu imaju ECO , fuel saver, long distance itd, necu ni gledat :)

Link to comment
Share on other sites

pa ako ti odgovoaraju te gume, ćemu komplicirati s nečim drugim pa moš bit nezadovoljan...

 

IvanT - ja se puno vozim svaki dan - 50km+, onda na autocesti sam često, i jednostavno me bučna guma satra, a to mi je ova Sportmaxx koju imam sad... V profil nikad više.

Link to comment
Share on other sites

pa zanima me jel ima sta bolje jer istu gumu vozim 5 godina (jedan set 2.5god) ... logicno mi je da se i gume razvijaju i da idu dalje... ako nema, kupit cu to opet sigurno...

 

2 nd4spd: jedva... ti stvarno ne razumijes rijec NE :D ak velim nemogu vise, nemozes donest jos 4 jacka ebemu :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...