Jump to content

Gledanje Formule 1 u bircu uz akcijske cijene pića?


vjeko

Recommended Posts

Ekipa, jel bi bili zainteresirani za gledanje utrka Formule 1 u bircu uz akcijske cijene pića tipa 2 za 1.

Kaj se cuge tice bili bi odredjeni ili mozda cak svi sokovi, pivo, incider i radleri na akciji. u principu se moze dogovorit za sve.

 

Lokal je TV bar na Lukoil benzinskoj u Prečkom, TV 130cm, dovoljno je velik da stane veći broj ljudi.

 

pitanja, prijedlozi? :)

Link to comment
Share on other sites

i to je moguce :) samo naravno zanimaju me misljenja da vidimo jel se isplati kretat u to... sad nam je mozda malo knap za ovaj vikend al za sljedeci bi se moglo malo izreklamirat i privuc ljude... :)

 

Štima ...meni iskreno fali mjesto za koje znam da mogu ići pogledati to tam sa ekipom, da se može pušiti, popiti kava itd. Još da je kao neki lounge složeno bi bilo mrak ... :D

 

Svojevremeno je hit bio ak se sjećaš u Kezlu Kava+1dcl soka i krafna 10kn i to je masovno išlo fakat...

Link to comment
Share on other sites

Svojevremeno je hit bio ak se sjećaš u Kezlu Kava+1dcl soka i krafna 10kn i to je masovno išlo fakat...

 

Daj me nemoj jebat hahaha, kakav car, nisi normalan jj! :lol: :lol:

 

Kava+ 1dcl sok+piva+cavapi+luk+lepinja+desert za 30kn :lol:

Link to comment
Share on other sites

Daj me nemoj jebat hahaha, kakav car, nisi normalan jj! :lol: :lol:

 

Kava+ 1dcl sok+piva+cavapi+luk+lepinja+desert za 30kn :lol:

 

To je bila akcija u birtiji. Nisam ju ja smislio , ali mu dajem samo primjer...čitaj jebem te nepismena... :D:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...