Jump to content

Samoposluzna praona


Recommended Posts

meni je debilana jer nikad nemrem oprat kak treba sam s onim mlazom, uvijek ostane prljavstine koju mogu skinut kad prstom prodjem a nemrem tam, zato pravac black pearl, sjecam se kak su imali nekog novog radnika pa su se posvadjali oko tog kak je opro desni blatobran :D

Link to comment
Share on other sites

na ovoj kod cc-a je fora da ga dobro našamponiraš, voskom skidaš šampon i onda to sve lijepo splahneš, gas, prva, druga, treća barem do 100 na sat slijedeća dva semafora i auto suh i mane točkica.. :D

 

 

Baš to :D... makar ga tu i tam treba i obrisat, bar ja, pošto je crni :D

Link to comment
Share on other sites

Autopraona u sv. nedelji ( odmah desno ona zuta nakon silaska s autoputa ) je najneodrzavanija samoposluzna praona na podrucju zagreba.

 

Sto pod time mislim? To znaci da ajmo reci da mjesecni tj godisnji servisi praone utjecu na to kako ce se samo pranje izvesti. Znaci (ne)kvaliteta vode, sampona i ostalih stvari, sto na kraju rezultira kako ce vam auto kasnije nakon pranja izgledati.

 

Razgovarao sam sa glavim direktorom i uvoznikom tih samoposluznih autopraona za HR i on najbolje vidi tko se kako brine za svoju praonu pomocu toga kako cesto narucuje neke ''potrosne matrijale'' tj. slikovito receno tko cesto mijenja ulje i filtere na autu.

 

Samo cu reci da bi tri puta godisnje trebalo naruciti određene stvari koje utjecu na kvalitetu vode ( demineralizaciju, tvrdocu itd ) a doticni vlasnik u sv nedjelji to nije narucio vec preko tri godine.

 

U praksi to se lako vidi jer nakon pranja ostane kamenac i bijele flekice na autu ukoliko se ne obrise.

 

Postoji kompjuterska skala na kojoj je dozvoljeno max oneciscenje 40 za neke parametre a u toj praoni je ta brojka na 140.

 

I tako ima puno toga, ali necu navoditi stvari jer i ovo sto sam rekao nije bas predviđeno da se govori ali ajde kad ste spomenuli tu praonu toga sam se sjetio pa da podjelim svoje znanje u tom pogledu.

 

 

Kad sam vec rekao sto nije ok, mogu samo reci da je Miramarska best praona sto se tice te tehnicke strane. E sad ako vam se nesviđa izgled, lokacija ili sto drugo to je osobna stvar.

 

Meni je ona najbliza i tamo nekada znam prati pa eto..

Link to comment
Share on other sites

Autopraona u sv. nedelji ( odmah desno ona zuta nakon silaska s autoputa ) je najneodrzavanija samoposluzna praona na podrucju zagreba.

 

Sto pod time mislim? To znaci da ajmo reci da mjesecni tj godisnji servisi praone utjecu na to kako ce se samo pranje izvesti. Znaci (ne)kvaliteta vode, sampona i ostalih stvari, sto na kraju rezultira kako ce vam auto kasnije nakon pranja izgledati.

 

Razgovarao sam sa glavim direktorom i uvoznikom tih samoposluznih autopraona za HR i on najbolje vidi tko se kako brine za svoju praonu pomocu toga kako cesto narucuje neke ''potrosne matrijale'' tj. slikovito receno tko cesto mijenja ulje i filtere na autu.

 

Samo cu reci da bi tri puta godisnje trebalo naruciti određene stvari koje utjecu na kvalitetu vode ( demineralizaciju, tvrdocu itd ) a doticni vlasnik u sv nedjelji to nije narucio vec preko tri godine.

 

U praksi to se lako vidi jer nakon pranja ostane kamenac i bijele flekice na autu ukoliko se ne obrise.

 

Postoji kompjuterska skala na kojoj je dozvoljeno max oneciscenje 40 za neke parametre a u toj praoni je ta brojka na 140.

 

I tako ima puno toga, ali necu navoditi stvari jer i ovo sto sam rekao nije bas predviđeno da se govori ali ajde kad ste spomenuli tu praonu toga sam se sjetio pa da podjelim svoje znanje u tom pogledu.

 

 

Kad sam vec rekao sto nije ok, mogu samo reci da je Miramarska best praona sto se tice te tehnicke strane. E sad ako vam se nesviđa izgled, lokacija ili sto drugo to je osobna stvar.

 

Meni je ona najbliza i tamo nekada znam prati pa eto..

 

 

ZA SVE OVO što kazes ti vjerujem...

 

ali meni jos ostaje u sjecanju kako mi se auto sjajio kao pesja jaja kad sam ga oprao prvi put tamo :)) tad je to bilo još friško otvoreno

 

----------------

Noci upravo sluša: 04.radmila manojlovic - nikada vise

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

sven sve dobro veli jer sam i ja sa firmom u susjedstvu pricao o bas tim pricama i vlasniku koji to ne odrzava.

 

ona praona na koju sam ja mislio se nalazi nakon silaska s autoputa i te zute, LIJEVO iza benzinske...samo 3 boxa, ali opaki mlaz i sve ok.

Link to comment
Share on other sites

@filip - ma citao sam par strana teme pa nisam sad quotao nikoga nego sam samo napisao ovako opcenito za tu praonu.

 

Znam se sa direktorom, tj uvoznikom pa smo malo tako pricali o tim nekim stvarima da nebi bilo da serem bzvz :yes:

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam bio sad prao u Sloveniji i malo su im drukčije te samoposlužne... imaju nekih 5 programa i ide na žetone pa dok sam našao te žetone, odšifriro koje da stisne i to malo je prošlo vremena ali sve u svemu OK je ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...