Jump to content

Audi ne pali iz prve :/


Recommended Posts

Radi se o audi-u a4 b6 1.9tdi 96kw, 2002.g., oznaka motora AWX...počelo se dešavat prije otprilike 2-3 tjedna da neće upalit iz prve neovisno topao/hladan.... duže vergla i upali nakon nekoliko sekundi. U leru i vožnji se ponaša sasvim normalno, nema nikakvih čudnih zvukova, trešnje ili divljanja kazaljki. U autu ne svijetle nikakve lampice. Zvao sam mehaničara i kaže da ga treba spojit na dijagnostiku, otići ću iza 12 kod njega.... zanima me jel netko imao sličan problem? frend na golfu 5 1.9tdi 77kw ima isti problem i dao je već 4000kn na razno razne dijelove a problem je i dalje ostao :/

Link to comment
Share on other sites

anlaser???

 

pumpa u rezervaru?????

 

može biti svašta.....

 

EDIT: miki me preduhitrio :)

 

ugl. neki dan isti simptomi na A3 s takvim motorom i bila je pumpa u rezervaru....

Edited by GT Boca
Link to comment
Share on other sites

Ok... iza 12 idem na dijagnostiku, samo se bojim da neće bit isto kao i kod frenda, na dijagnostici ništa i onda samo nagađenje...

 

Koliko košta pumpa? Možda je čak i problem u njoj pošto mi se neda na benzinsku pa je često na mrtvoj rezervi :D:D:D ...ak to ima kakve veye.

Edited by kix
Link to comment
Share on other sites

Danas sam ga probao upalit, upalio je iz prve, ugasim ga i upalim ponovno i sve ok, idem ga opet palit i vergla par sekundi i upali... ugasim ga i opet vergla par sekundi i upali... :/

Akomulatoru će bit u 10-om mjesecu 2 g.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam pričao s jednim mehaničarem kaj servisira vw, seat, škodu i audi... kaže da je problem u anlaseru...da ga bi kao trebalo servisirati

 

moguće

 

stari je imo do prije par dana sličan problem na megane-u dci

nakon reparacije puno brže zavergla i odmah upali

Link to comment
Share on other sites

Servisiranje anlasera obicno pomaze kod teškog paljenja kad je topao... barem kolko ja znam...

 

upravo tako, mislim mozda i je ali da je alnaser onda bi hladan uvijek verglao ili topal a ne ovako nekad dobro nekad lose

 

i to je mana na golf 5 2004 2005 , kod novijih su rijesili

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...