Jump to content

Risevi na staklima?


Recommended Posts

Taj alkohol iz ljekarne je sve samo ne čisti alkohol

 

A to ne znam, ali znam da mi ipak to najbolje odmasti šajbe... A nakon toga znam našpricati npr svakih 3 mj onaj rain away od motipa čini mi (preporučio mi jens), i mnogo lakše je sve skinuti sa šajbe i voda samo klizi s nje... :)

Link to comment
Share on other sites

probaj prvo OPRATI kvalitetno sajbu sa npr. obicnim likvijem iliti detergentom za pranje posudja...nakon toga kada brises raznoraznim krpama,nastoj da iste ne budu prane (koriste se najcesce stare majice iliti kojekakva odjeca i.t.d.) sa detergentima i omeksivacima za rublje jer snjima nista neces postici. Uvijek ces imati masnocu na staklu.

 

Sve na bazi alkohola dobro posluzi osim no name shit kvazi detergenata koji cine samo sranja a nikako cuda prilikom ciscenja.

Obicna kvalitetnija koza(ne opet neko smece) i snjim mozes ocistiti staklo...ugl. malo maste i za kraj,naravno stakla cistiti u hladu...nikako na suncu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kad je već ovo aktivno pa da ne otvaram novi topic pitat ću tu. Nakon nešto manje od 4 godine promijenio sam original brisače koji si bili najbolji brisači koje sam ikad imao na autima i vodeći se time kupio opet originalne brisače za 560 kn :doh:

Nakon 2 tjedna brisači su počeli brljati i to tako jako da po noći i po kiši qrca nisam vidio. Nakon toga popizdio i kupio one kao super kul grafitne metlice, zamijenim ja to, odem oprati auto i brisači brišu IDENTIČNO i u crtu brljaju i prednji i zadnji. Ne znam više koji qrac da radim, očito nije toliko problem u brisačima nego u staklu, a staklo perem svaki put kad i auto sa sonaxovom tekućinom (koji se i nije pokazao kao neka sreća ali nikako da ga potrošim). Ne znam šta da više radim s tim brisačima/staklima jer se po noći ne mogu voziti normalno -.-

Link to comment
Share on other sites

s arfom i ajaxom pazi na crnim plastikama, hoće pobijeliti, tak da obljepi pik trakom po rubovima.. ima i clin alkohola, ali sve je to preslabo za pošteno odmašćivanje..

 

diluirani alkohol iz ljekarne nije loš, ali bi rezultat mogao izostat.. a ako nisi siledžija i znaš pazit možeš i s nitrom, samo to radi na vlastitu odgovornost.. poslije ju dobro operi..

 

ja sam šajbu oprao nitrom nakon svih onih voskova s praone.. samo nemoj natopit ko sivonja da ti ne curi jer onda nisi niš napravio, odnosno napravio si sranje.. ;)

Link to comment
Share on other sites

bolje neka ga za početak dobro odmasti, jeftinije je i ne radi deformacije poput poliranja.. :D

 

Rene, hebo te jon, clin je ono što trebaš.. :D

 

Ma, nemam problema sa staklima, uvijek sam ih čistio Kanebo krpom i mikrofibrom s običnom vodom, ali pošto sam bio u DMu, a cijena je 12kn - rekoh zašto ne? :D

Link to comment
Share on other sites

JON alkohol + ocat mi se ne čini loš. :)

 

A što se tiće tih riseva što ostaju ne staklima ima veze i to da ako je šajba na suncu i ugrijana, da umjesto da brišeš, samo trljaš tu prljavštinu jer je staklo pre vruće, i jednostavno pališ sa papirom dok trljaš. Nešt, neznam.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

ocat je za kamenac dobar.. to će sad postat opet akutalno kad se ekipa poče po zimi parkirat u av. mallu na -2/-3 kad se onaj usrani kamenac počne cijedit s gornjih nivoa.. :D

 

Rene, pa i clin je toliko.. :) sad još imaju i akciju +250ml za istu cijenu..

Edited by killuminati
Link to comment
Share on other sites

I decided to get rid of the wiper marks on my Boxster's windscreen (which were presumably a result of continued abrasion over the years). The marks were particularly visible at night when head lights, street lights or traffic lights shone on the windscreen.

 

I don't have a rotary polisher but I do have a DAS-6 DA. Given the hardness of glass it was going to take a decent amount of pressure and speed to polish it. As such I bought a 75mm felt pad rather than anything larger (from eBay for about £1.20), so that the machine wouldn't get bogged down. I also bought 100g of Cerium Oxide powder (again off eBay for about £4).

 

Products used:

 

  • DAS-6
  • 75mm felt polishing pad
  • Cerium Oxide powder
  • Microfibre towel - to wipe off residue after polishing

 

A small amount of the Cerium Oxide powder was mixed with some water to form a slurry (the result being quite runny - more so than a polish) in a squeezy bottle. It was important not to apply too much slurry to the area to be polished or else there was a lot of splatter.

 

In terms of speed, I found that it was optimal to run the polisher at speed 4 - at higher speeds the felt pad started to have it's fibres detach from the velcro backing plate (they got pulled out and elongated). Using quite heavy pressure (but ensuring the pad was still rotating) was much more effective at defect removal than light or medium pressure. I worked a small area at a time (around 20cm x 10cm), as I found that on larger areas the slurry tended to dry out before enough passes could be made.

 

Compared to polishing paint it took more time and force, but the scratches did come out.

 

The difference looking through the windscreen at night is huge. :thumb:

 

ceriumoxide.jpg

 

Cerium Oxide Slurry:

ceriumoxidemixture.jpg

 

Windscreen Before:

boxsterwindscreenbefore.jpg

 

Windscreen After:

boxsterwindscreenafter.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...