Jump to content

Skidanje musica / insekata


Recommended Posts

ja vec dugo koristim sonaxovu spuzvu, ima na jednoj strani dosta grublji dio bas za takve stvari i za prljavstinu, odlicno skida i ne ostavlja crtice.

 

BMW-Sonax_003.jpg

 

i dobro pripazite sa ovim sredstvima za komarce da ih ne nanosite na vruci lak ili jos gore na suncu,i da ne ostavljate ih predugo na laku. Sa dimmerom se ja nebi nikako igrao, nije svaki lak jednako otporan

Link to comment
Share on other sites

Ja muku mucim s musicama, bijeli auto i to je kaos. Odem do west gatea po obilaznici, naprijed pokolj.

Na samoposluznoj mi ode 20kn samo da skinem musice i jos ih ne poskidam sve. Moram kupit nekaj brutalnog jer cu izludit na zivce s faking musicama

Link to comment
Share on other sites

ja vec dugo koristim sonaxovu spuzvu, ima na jednoj strani dosta grublji dio bas za takve stvari i za prljavstinu, odlicno skida i ne ostavlja crtice.

 

BMW-Sonax_003.jpg

 

i dobro pripazite sa ovim sredstvima za komarce da ih ne nanosite na vruci lak ili jos gore na suncu,i da ne ostavljate ih predugo na laku. Sa dimmerom se ja nebi nikako igrao, nije svaki lak jednako otporan

 

Takodjer koristim tu spuzvu i zakon je, nije ni skupa, traje i odlicno odradjuje posao :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Sta je to dimmer?

 

inace dvokomponentna tekucina za pranje cerada, ali je super i za pranje ostalih stvari samo ju treba znati dozirati. dosta je agresivna ako se mjesa u omjeru 1:10, pise na njoj da je za pranje auta mislim 1:100 ili cak i vise. skida sve, stvarno je super.

 

za masnoce i garez je dusu dalo, ja sam s njim motor prao i kao novo izgleda

Link to comment
Share on other sites

Ja muku mucim s musicama, bijeli auto i to je kaos. Odem do west gatea po obilaznici, naprijed pokolj.

Na samoposluznoj mi ode 20kn samo da skinem musice i jos ih ne poskidam sve. Moram kupit nekaj brutalnog jer cu izludit na zivce s faking musicama

 

Meni je sonax insekten entferner super..al ono ne nakon 5 dana,nego ili istu vecer ili drugi dan.

 

 

Jos je jaci odstranjivac insekata od neke nase firme http://www.pena.hr imas ga na tifonu,e sad pitanje je da nije preagresivan

Link to comment
Share on other sites

Meni je sonax insekten entferner super..al ono ne nakon 5 dana,nego ili istu vecer ili drugi dan.

 

 

Jos je jaci odstranjivac insekata od neke nase firme http://www.pena.hr imas ga na tifonu,e sad pitanje je da nije preagresivan

 

Jucer sam odradio 500ak km autoputa i naravno, naprijed je bilo i krvi i mesa, kaos. Al sam odmah s puta otisao na samoposluznu i oprao to bez problema. Kupit cu taj Sonax, cisto jer ovo da odem odmah na praonu je vise izuzetak nego pravilo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 years later...
On 03. 07. 2013. at 8:33, Xman said:

Crveni Sonax izgleda da dobro skida musice. A i "krv" je pala po felgama :) Odlicna su mi oba, fala Rene.ko ;)

 

fotografija-1.jpg

fotografija-2.jpg

Sonax za felge je super i definitivno best buy,ne treba nista jače ako se felge redovno održavaju ali sa ovim skidačem insekata nisam nešto oduševljen.Doduše probao sam i gyeon za insekte i isti k....

Nekad moram našpricat 200-250ml po pranju,ostavim da se fino natopi i opet mi je muka sa skidanjem tih mušica...
Počinjem vjerovati da je neka spužva must have kad su mušice u pitanju pogotovo ako "zapeknu"...
Malo je problem za nositi spužvu kad se pere na samoposlužnoj tako da mi je to opcija jedino za pranje kod kuće.Još uvijek tragam za nekim sredstvom koje je jače od gore navedenih i da će skinuti sve bez upotrebe spužve jer mi ove musice zadaju ozbiljnu glavobolju :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...