Jump to content

Akcija na kolektivi za focal zvucnike


Z

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

stigli i meni, ugradio sam samo basove jer jos neznam di cu s visokotoncima, osjetno poboljsanje zvuka naspram tvornickoj 16ici. Vidjet cemo kad podesim to jos. Zasad zadovoljan, zvucnici su pristojne kilaze, i nemaju plehast zvuk ko sony a to je najbitnije :D

Link to comment
Share on other sites

meni su stigli, jebeno izgledaju, i imaju jebene okvire, steta kaj moram to napravit stealth u golfa iza originalnih mrezica xD

 

I da..stavili su na kutiju narancastu nalju na kojoj pise "MADE BY FOCAL" :D

 

aj spajaj to i javi kakav je zvuk u odnosu na serijalu, ne znam jel još traje akcija?

Link to comment
Share on other sites

Uvijek na posebno pojačalo...ako se već ima. A šta se snage pojačala tiče, pa imaš hvalaBogu kontrolu gaina odnosno atenuator...šta bi bilo previše...držiš ih na optimali, ako imaš pojačalo od kilovata ne moraš ga stalno tjerati full. Isto ko i papučica gasa na autu od 400ks...stiskaš koliko trebaš i nema frke.

Link to comment
Share on other sites

ja sam nekad davno dok sam bil malo ima spojene helix blue sisteme(enty level)

 

na renegade 1800 dvokanalac, kaj je prilično mrcinsko pojačalo, to je jebeno sviralo :)

 

treba im staviti rejtanu snagu x5 na ulaz i da vidiš svirke(rms naravno, ne pmpo, max itd)

http://www.ronis.hr/2-kanalna-pojacala/70/pojacalo-renegade-ren1800/REN1800/

Edited by woo
Link to comment
Share on other sites

oce zasto ne,ako imas solidan radio. Imam ja trenutno Hertz HSK (koji su inace dosta zahtjevni i neosjetljivi zvucnici) spojene direkt na alpine multimediju,i to svira svjetlosnim miljama bolje od Alfinih original zvucnika (koji su ostali u zadnjim vratima,pa se lako direkt usporede).

 

Normalno da ces sa solidnim pojacalom dobiti jos veci kvalitativni odmak,a i glasnocu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...