Jump to content

ugradnja auto plina


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ma bio sam na samoborskoj a tam imaju 3 varijante, 6500, 7200, i 8000

i naravno ovaj od osam je preporuka jer kao taj ne javlja greske tipa chek engine ta 2 su tartarini,

 

u cepelinu su mi rekli sam jednu varijantu 5900, bez ikakvih objasnjenja tipa koja instalacija ,dal ima koja druga nis.

 

sad jos da pitam dal je potrebno dodatno podmazivanje il ne? jer kao lik reko da ak auto ima hidropodizace da netreba, pa da cujem misljena

Link to comment
Share on other sites

Landi rezno isparivac(1kom) i 6komada injektora(4 sekvencijalno, 2 kao dodatak u vecem boostu).

 

I do kolko ks cca se vozis na plin?

 

Mene zanima 1.8 t 250-260 ks cca, bil se dalo slozit da sve radi dobro, tj. Da be izgori motor ako se nekad na plinu stisne..

Link to comment
Share on other sites

I do kolko ks cca se vozis na plin?

 

Mene zanima 1.8 t 250-260 ks cca, bil se dalo slozit da sve radi dobro, tj. Da be izgori motor ako se nekad na plinu stisne..

 

Neznam, nisam bio na valjcima. Neki kazu da imam 240HP, neki preko 300HP ... Ali e46 m3 mogu dobiti, od sada kada mrvicu jos digao boost.

Link to comment
Share on other sites

moja preporuka je http://www.eko-gas.hr

ljudi se razumiju u problematiku, i po meni to je bitnije od samog sistema (vrhunski sistem s losom montazom moze vise zafrkavat od nekog povoljnijeg koji je dobro ustelan).

uz ugradnju bave se i opskrbljivanjem ostalih plinasa.

plin sam prije 6 god ugradio u cepelinu, tamo ne bi isao da mi svjecicu na tomosu zamjene. proslo ljeto trazili su 900kn + ruke za jedan dio koji je otisao, s time da se covjek nije sa stola htio ustat.

drugi dan dosao u ekogas, dvojca su 10min vjecali sto se moze napraviti i onda jos 1h popravljani (dvojca) i to mi naplatili s racunom 200kn..

iduci auto mi ide u ekogas bez razmisljanja...

Link to comment
Share on other sites

Kako pališ kad je -12..?..s obzirom da imaš alkohol u rezervaru?

 

Na cugu, pali on.

 

A ciji su injektori?

 

Injektori su 4 landi renzo, takozvani bijeli(mislim do 250HP ili tako nesto). A dva dodatna su tjunirani landi rezno injektori, daju plina otprilike kao 3.5 bijela stock.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...