Jump to content

Ugradnja plina Seat Leon Cupra 2.0 tfsi


Recommended Posts

taj sam "frend", a ti slobodno komentiraj. ja cu ti samo rec da svoje novce krvavo zaradujem, i ne padaju mi sa neba. ako voznjom u koloni mogu trosit 15kn/100km umjesto 45kn/100kom naravno da cu trosit jeftinije. a i mogo bi malo razmislit o tome pa bi mozda vec imao to sta si zelis stavit na auto.

 

zivio!

 

I ja svoje krvavo zaradujem, ali imam prioritete u zivotu.

Bez razlike na to u poziciji sam da ne ulazim u triper kombinacije i ne postavljam si ogranicenja tamo gdje nije nuzno. Ako mi se vozi, vozim, ako mi se stisce, stiscem. ;-)

 

Auto mi nije broj jedan u zivotu, niti sam ogranicen iskljucivo na njega, pa kad mi dode, sredit cu ga. U svakom slucaju, moja stvar.

 

xxxx

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

tvoja stvar i tvoje misljenje, al to kako svoju privatnost, zivotnu situaciju/nesto 3ce smatras svojom osobnom i svojim stavom, ne znaci da onda imas pravo nekome nametat svoje misljenje i svoj stav.

 

ako covjek zeli plin u leona cupru, nek ga stavi, boli te ona stvar, nes ga ti vozit, nego on.

Link to comment
Share on other sites

Tko sta namece?

Gdje sam ja napisao da mora ili ne mora staviti instalaciju koja ne klapa?

Cinjenica je da je stavljanje plina u TFSI totalni promasaj.

 

Kako nisam mogao editirati prethodni post, cvikanje za par litara benge nebi komentirao, kako sam i rekao.

Radije bi hodao pjeske, nego vozio auto iznad vlastitih mogucnosti.

Link to comment
Share on other sites

ja sam i vise km radio mjesecno, pa kad mi se ganjalo vozio na benzin, kad se taljigao po kolonama vozio na plin. uredno skurio 3-4 tanka benge mjesecno, i jos barem 8-9 plina. 150kn plina za 450km, ili 500kn benge za 450km, isti k, kotrlja se i ovak i onak.

 

Upravo tako. Ali ne možeš to objasnit svim ljudima...nekima je u životu bolje/lakše...nekima lošije/teže...a i jedni i drugi se moraju voziti. Ovi koji imaju će to raditi na skuplji način...ovi koji imaju manje će na jeftiniji način. Kraj priče...nit ćeš ti razumjet njega nit će on tebe...dva ste svijeta i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Pred nekih dvije-tri godine, imao sam slično mišljenje kao neki ovdje, da lpg nikako ne ide na takozvane "hot hatcheve" iliti aute tipa Clio sport, Golf GTI, Astra OPC itd. Bilo je čak i dosta prepirki oko toga na Reno forumu...međutim, vidim da sam bio velikim dijelom u krivu. Zašto...? Pa primjerice iz razloga što se puni potencijal motora/auta koristi maksimum 20% vremena koje provedemo za volanom, bar kod većine ljudi kojima je taj auto ujedno i jedini auto. Ostalih 80% je uglavnom mučenje u kolonama 70-80 km/h, gužvanje po gradu, semafori, odlazak na posao odnosno s posla itd. I zaista ne vidim razloga zašto se u tih 80% vremena ne bi uštedilo nešto novaca a može se uštedit jer je u takvoj vožnji sasvim sveejdno na što se vozite i što sagorijeva u cilindrima. Jedino kome zbilja novci nisu problem, padaju s neba ili samo ima jako dobra primanja ili priljeve s neke druge strane, nebitno koje.

 

Isto tako, obzirom da već znam da danas u ovoj situaciji vrlo vjerojatno ne bi mogao voziti benzinca koji troši preko 10-11 litara isključivo na benzin...i znam da me prije ili kasnije čeka ugradnja plina, birao bih auto koji ću kupiti po tome kako dobro podnosi lpg odnosno koliko je jednostavna/komplicirana ili skupa instalacija istog. Treba neke stvari planirati unaprijed...ako znaš da si škrtac ili siromašan i puno ti je 10-12 litara benzina na 100km...onda Cupra nikako nije smjela doći u obzir. To kao da se oženiš i čekate dijete i kao jedini auto u kući dovezeš neki dvosjed tipa S2000. Fail. Tu je pogriješio dotični gospodin koji bi sad plin u Cupru...jebiga. Ako se mislio jeftino voziti na plin, nije trebao uzimati tfsi. Amen. Ali samo zbog toga...ne zato što je Cupra uber sportski auto u koji je grijeh staviti plin. Nigdje nije grijeh ili sramota uštedjeti...ako se može.

 

Napokon glas razuma u hrpi glupih izjava ! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ma sta tri puta vise?? Koji k?

Da sam htio stediti na gorivu, gumama, regi, ne znam cemu, stavljat kramu u gepek, radit triper kombinacije tamo gdje mi nije potrebno, cvilit zbog potrosnje, 18 zimskih guma, nebi kupovao takav auto i djenja.

Link to comment
Share on other sites

Grofe...pišeš o tim autima kao da se priča u najmanju ruku o Gallardu ili F430...pa ono, čemu štednja kad se već ima. Kroky i ekipa pričaju o TFSI-evima i 1.8t autima...kojih ima od 6 (stariji 1.8t) do 16 tisuća eura (Editioni i Cupre)...i stvarno se ne radi o nekoj egzotici na kojoj se ne štedi, kao što bi se dalo iščitati iz tvojih postova.

Link to comment
Share on other sites

laprdanjeeeeeeeeee

 

to nije cviljenje

 

jer se ljudi voze JEDNAKO, u JEDNAKOM auto, s jednakim 18" gumama i ljetnim i zimskim, i s jednakom potrošnjom, ali nije jednaka cijena goriva na koje voze, e u tome je stvar.

 

I onda takav si kupi gewinde i kočnice, dok drugi kaže kako će on to kupit sutra (čitaj tko zna kad) jer iz nepoznatog razloga vozi na skuplje gorivo, koje se u ovom slučaju zove benzin.

 

Ja bi na tvom mjestu išao samo na grobnik i točio ono gorivo gore po 13kn, za svaki dan, jer se na gorivu ne štedi.

Link to comment
Share on other sites

Grofe...pišeš o tim autima kao da se priča u najmanju ruku o Gallardu ili F430...pa ono, čemu štednja kad se već ima. Kroky i ekipa pričaju o TFSI-evima i 1.8t autima...kojih ima od 6 (stariji 1.8t) do 16 tisuća eura (Editioni i Cupre)...i stvarno se ne radi o nekoj egzotici na kojoj se ne štedi, kao što bi se dalo iščitati iz tvojih postova.

 

Nikako. Ni pod razno.

Samo sam alergican na razno razna kemijanja koja ne funkcioniraju, a posebno kad bi velika vecina j..., a da ne ude. Samo to.

Prvo i osnovno vezano za taj moror je da je sa plinom ne spobiv, a da funkcionira.

Moje osobne preferwnce s druge strane su drugi par rukava, cipela, cega god.

Zivot ovaca u HR, koji ce se zaletit i tresnut je isto posebna tema, ali ok.

Nemas mogucnost tociti, odrzavati... Kupi nesto za kaj imas i gotovo.

 

Nema smisla dalje raspravljati. Tko kuzi, kuzi.

 

Da je Cupra nesto posebno, svakako nije. Po meni best buy i dobra baza za tuning.

Radije bi vozio EVO-a recimo, ali nemam mogucnosti i previse mi je izdvajati.

Link to comment
Share on other sites

Ma sta tri puta vise?? Koji k?

Da sam htio stediti na gorivu, gumama, regi, ne znam cemu, stavljat kramu u gepek, radit triper kombinacije tamo gdje mi nije potrebno, cvilit zbog potrosnje, 18 zimskih guma, nebi kupovao takav auto i djenja.

 

Slažem se i djelimo isto mišljenje. Ma plin se grije i kuha a na benzin se vozi.:)

 

KOji klinac kupuješ auto koji nemožeš održavat,točit?

 

2Xman: Bero isto ga malo sereš nemoj jebat :)) ako Želim plin na BMW ne kupim M model nego kupim normalnog, ista pričao kao i kod VW,SEat..... ne kupiš sportski model auta i bok!

Link to comment
Share on other sites

laprdanjeeeeeeeeee

 

to nije cviljenje

 

jer se ljudi voze JEDNAKO, u JEDNAKOM auto, s jednakim 18" gumama i ljetnim i zimskim, i s jednakom potrošnjom, ali nije jednaka cijena goriva na koje voze, e u tome je stvar.

 

I onda takav si kupi gewinde i kočnice, dok drugi kaže kako će on to kupit sutra (čitaj tko zna kad) jer iz nepoznatog razloga vozi na skuplje gorivo, koje se u ovom slučaju zove benzin.

 

Ja bi na tvom mjestu išao samo na grobnik i točio ono gorivo gore po 13kn, za svaki dan, jer se na gorivu ne štedi.

 

Pogresno.

Da je bilo u planu sloziti auto prije, slozio bi bez razlike na gorivo, gume, regu, nesto deseto...

Rekao sam, drugi prioriteti. Samo to.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj zezat...jesi u toj hrpi shita dobio info koji si tražio nisi hvaka Krišni Svetoj Kravi.

U zadnje vrijeme je lakše dobiti info na forumu hr nego ovdje o autima jer svako pitanje se rastegne u glupa prepucavanja.

 

Meni nije jasno što ljudima znači da li je grijeh ili nije staviti plin u auto ako se pita gdje može i da li radi kako spada...taj se odgovor traži a ne nekakvo laprdanje

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ali vise puta je receno da nema potpuno funkcionalne instalacije za TFSI.

Znacu, das 10K KN do 2keke € i ne fukcionira kako spada.

Uz to u HR, koliko znam, ne postoji firma koja bi ti to i tako, polovicno slozila.

 

Za sloziti vani ce ti netko upuceniji odgovoriti.

 

Eto. Probaj svatiti oko cega se povukla rasprava.

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Ajde mi pokazi taj motor koji je zaribao zbog plina.

 

Ja što sam čuo, to su bili problemi sa izgorenim ventilima (jeftinija situacija) ili oštećenim sicevima ventila u glavi (sranje) i to je to. I da...syebane dizne od benzina ako se puno ili isključivo vozi na plin. Ostale probleme za koje čujem od ljudi pripusujem lošim/jeftinim/neodgovarajućim sistemima ili lošim majstorima...i kombinaciji jednog i drugog.

Link to comment
Share on other sites

To za ventile stoji kod losih motora i kod njih treba izbjegavati plin. I kupovanje takvih motora, jer ce se dosta brze pokvariti i na benzin. Jer na plinu je nesto veci EGT.

Ali da je motor radi toga zaribao, nebi rekao.

Link to comment
Share on other sites

Da rezimiramo: jeftino se ljudi voze na plin, to je ok, ali ''dobra'' ugradnja moze kostati cca 12000 kn, prag isplativosti se ne racuna samo po potrosnji nego i po toj ugradnji i samom sistemu.

I naravno svakih par godina atesti, servis plina i servis klasican jednom na godinu. Ako netko radi gro kilometara ok, ali za neke normalne kilometraze isplativost je po meni upitna.

Svi bi se jeftino vozili, i imali aute po 500 konja,

Link to comment
Share on other sites

Leon Cupra, 2.0 TFSI istina nije najidealnija podloga za ugradnju plina.....razumijem one koji ne mogu u istoj rečenici vidjet plin i sportski nastrojen auto....uglavnom se tu radi o ljudima koji NIKAD nisu imali to dvoje u praksi zajedno...Najbitniju stvar je napisao Coupe VD: apsolutno je frustrirajuće kad shvatiš(a to pogotovo shvaćaju oni koji su često u ZG-gužvama) da se 80-90% vožnje sa svojim sportskim autom taljigaš u kolonama, a 10-20% voziš kak taj sportski auto i treba vozit...a pritom ti auto troši 12-15 lit. u tom režimu dok gledaš u board kompjuter i očitavaš prosječnu brzinu od 39 km/h....i iz džepa ti pritom curi konstantno 130-160 kn na 100 km, a uživancije u tragovima....pa zašto ne bi onda bar smanjili troškove ugradnjom plina....pogotovo ak se tu radio 6 ili 8 cilindričnim gutačima benzina...

Oni koje prate LPG scenu već znaju da dugi niz godina proizvođači plinskih sustava rade intenzivno na pronalaženju pouzdanih i kvalitetnih rješenja za motore s direktnim ubrizgavanjem(TFSI, TSI, DISI, itd....)...ovi sustavi koje ste spominjali koji rade kombinacijom plin + malo benzina u svakom trenutku , će uskoro postati stvar prošlosti...Nizozemski proizvođač PRINS koji slovi za vodeći brand LPG sustava u svijetu je razvio sustav pod nazivom Direct Liquimax System, namijenjen upravo spomenutim motorima...taj sustav je već pobrao brojne nagrade iako je njegova ugradnja tek u začetku...Kolko sam čuo, u razvoju se koristio, između ostalih i jedan Golf VI GTI koji je odvrtio na LPG-u prek 100.000 km bez ikakvih problema...ja sam, osobno vidio jednu Škodu Octaviu TSI slovenskih tablica u koju je ugrađen taj sustav...zašto je taj sustav miljama daleko od dosadašnjih?...prvo, nema plinskih injektora, nema isparivača, ali je zato tu plinska pumpa....plin se u tekućoj fazi pod visokim pritiskom ubrizgava kroz benzinske injektore u motor...dakle , nestaje potencijalni problem zaštopavanja benzinskih injektora.. obzirom da odmah ide plin u tekućoj fazi u motor, onda se i auto više ne mora palit na benzin kao do sada nego odmah na plin...nema trzaja prilikom prelaska benzin/plin, auto ide praktički jednako na oba goriva....ne znam jedino kad će se počet ugrađivat i kod nas, znam da Prins razvija posebno za svaki auto gotove komplete, bar za ove najtraženije aute...za ostale se kombiniraju komponente na raspolaganju

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...