Jump to content

Ugradnja plina Seat Leon Cupra 2.0 tfsi


Recommended Posts

Prema mojim informacijama standardni Prins sustavi za 4-cil. motore koštaju blizu ili točno 2000 EUR...a ovaj novi Direct Liquimax sustav ne bi trebao bit puno skuplji , možda 200-300 EUR....

Jedna novina,za one koji ne znaju, od 15.07.2012 ne možeš više atestirat LPG sustav u autu ako nemaš račun od ugradnje....znači nema više na divljaka....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Prema mojim informacijama standardni Prins sustavi za 4-cil. motore koštaju blizu ili točno 2000 EUR...a ovaj novi Direct Liquimax sustav ne bi trebao bit puno skuplji , možda 200-300 EUR....

Jedna novina,za one koji ne znaju, od 15.07.2012 ne možeš više atestirat LPG sustav u autu ako nemaš račun od ugradnje....znači nema više na divljaka....

 

llako za atest....pa nije bas tako velika cijena tog sustava....s obzirom na kvalitetu...

Link to comment
Share on other sites

Kad izađu ti sistemu u prodaju kod nas i otklone se prvi bug-ovi zamjenit ću svoju octaviu rs 1.8t sa plinom za novu rs-icu 2.0 tfsi isti tren. Plin je odlična stvar u autu,nikad sranja s tim. Toči i vozi.

 

jel ti se puno osjeti razlika...plin-benzin..?

Link to comment
Share on other sites

Koliki su max KS po cilindru plinski injektori?

Recimo za 1.8T motor , kolko max KS bi mogao imati na plin?

 

nesto prije se pricalo oko 55 ks po cilindru,dal to i dalje stoji neznam ,fire bi trebo znat

 

 

Mislim da je ovo tu negdi, meni su ubacili plin i priprema do 240 ks bijeli injektori (to je valjda bilo najjace sta su mogli ubaciti) a to je nekih 60ks po cilindru.

Link to comment
Share on other sites

Koliki su max KS po cilindru plinski injektori?

Recimo za 1.8T motor , kolko max KS bi mogao imati na plin?

 

Kod landi renza bijeli su nekih 60HP po cilindru. Ali moze se ubaciti vise komada. A neki proizvodaci tvrde da imaju i 90HP po cilindru.

Link to comment
Share on other sites

moji bijeli su 45kW svaki, što bi u teoriji bilo 240ks/4 cilindra al tu veliku ulogu ima ukupni tlak tj koliko turbina boost-a jerbo bazni tlak plinskog sistema i tlak u boost-u se zbrajaju. Tu zna biti problema. Mislim da je maksimalni tlak u plinskom rail-u 3bara, fire jel to istina? Kod mene k03s boost-a 1.4-1.5 bara :)

Sve iznad 240ks je najbolje stavit 8 injektora manjeg kapaciteta tj. 2 komada po cilindru.

Edited by Gonzaga
Link to comment
Share on other sites

moji bijeli su 45kW svaki, što bi u teoriji bilo 240ks/4 cilindra al tu veliku ulogu ima ukupni tlak tj koliko turbina boost-a jerbo bazni tlak plinskog sistema i tlak u boost-u se zbrajaju. Tu zna biti problema. Mislim da je maksimalni tlak u plinskom rail-u 3bara, fire jel to istina? Kod mene k03s boost-a 1.4-1.5 bara :)

Sve iznad 240ks je najbolje stavit 8 injektora manjeg kapaciteta tj. 2 komada po cilindru.

 

Ovisi o isparivacu. Npr ja s tim bjelim injektorima i turbo isparivacem ostajem bez plina na 5800rpm na 0.5bara boosta.

Ali taj isparivac od landi renza ne dize tlak linearno, pa s vecim boostom je moguce izvuci vise plina.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...