Jump to content

Fiat Marea 1.9 TD 100 - ima li netko?


Recommended Posts

Hm, nedavno sam kupio Fiat Mareu TD100 ali imam jedan problem koji nikako ne mogu rijesiti...

 

 

AUTO NE IDE :D:D:D

 

Turbina puni 0.7-0.8 bara sto je normalno, ali auto ne vuce, nema snage! Motor je u fazi, ali kada stisnem gas do poda upali se lampica greske motora. Ja sumljam na mjerac protoka zraka ali nemam nijedan ispravan da probam :( Probao sam ga okopcat no auto ide identicno, tj . ne ide :D

 

Kompresija je 29-29-27-29 sto je u redu, dizne su sve bile na testiranju i dobre su...

 

 

 

Sad bi molio nekoga ko ima takav motor da mi se javi pa ako je voljan da pred njim izvadim njegov i ukopcam u svoj auto da probam...

Za to treba 10 minuta, 600 kuna je drugi a da kupujem bezveze nema smisla....

 

 

Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Skinuo sam kompletan auspuh i nema efekta.... :D skinuo sam sve lonce imam samo cijev :D

 

Da to je Lucasova pumpa... Mijenjan je neki senzor od 1300kn vidio sam na racunu, pumpa je slagana kod purića pred par godina

 

ja bi reko da nesto nije dobro :D ali neznam sta nemogu se spojit na diagnostiku nikako...

Link to comment
Share on other sites

Hm, nedavno sam kupio Fiat Mareu TD100 ali imam jedan problem koji nikako ne mogu rijesiti...

 

 

AUTO NE IDE :D:D:D

 

Turbina puni 0.7-0.8 bara sto je normalno, ali auto ne vuce, nema snage! Motor je u fazi, ali kada stisnem gas do poda upali se lampica greske motora. Ja sumljam na mjerac protoka zraka ali nemam nijedan ispravan da probam :( Probao sam ga okopcat no auto ide identicno, tj . ne ide :D

 

Kompresija je 29-29-27-29 sto je u redu, dizne su sve bile na testiranju i dobre su...

 

 

 

Sad bi molio nekoga ko ima takav motor da mi se javi pa ako je voljan da pred njim izvadim njegov i ukopcam u svoj auto da probam...

Za to treba 10 minuta, 600 kuna je drugi a da kupujem bezveze nema smisla....

 

 

Hvala :)

 

Zamalo! :D

Link to comment
Share on other sites

Evo probao MAF i nije ni on... HVALA JERBA :)

 

Sad mi nema druge nego cekati da ga regam i pravac Seb na diagnostiku posto je moja stolna i nije bas mobilna :D

 

Inace auto najnormalnije ide, nikakvih problema, cukanja, stucanja nema, sve 5 samo nema snage, kao da uopce turbine nema :D

Link to comment
Share on other sites

Na VW-ima zna biti jebada kada negdje poslije MAF senzora pusta plasticno crijevo i auto nejde, tak je meni na passatu bilo, a dijagnostika nije pokazivala nista.

Pa moze biti da je nesto slicno iako nije ista marka. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...