Jump to content

Vulkanizerski obrt "GUMA"


Dario

Recommended Posts

bog mater kaj tesko nazvat i pitat jebemu

 

nije ista cijena za mene urosa i neznam jos koga koji godinama idemo marku i netko ko ce prvi put otic kod njega ,ako se uopce udostoji nazvat ,đizs

 

Mislim da Marko zbilja moze zahvaliti na super reklami! :D

Bog mater, jebemu i slicno danas super privlaci musterije! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio kod Marka, odfurao i jos jedan auto i onak, cijena nije nis popularnija nego drugdje. Kod mojeg lokalnog sam platio 160 kn za 4 kom a kod Marka 150. Marko mi je ok lik i zato cu opet otic kod njega al cijena je ocigledno ista kao i kod ostalih, osim za njegove poznate a to se ionak ne racuna.

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio kod Marka, odfurao i jos jedan auto i onak, cijena nije nis popularnija nego drugdje. Kod mojeg lokalnog sam platio 160 kn za 4 kom a kod Marka 150. Marko mi je ok lik i zato cu opet otic kod njega al cijena je ocigledno ista kao i kod ostalih, osim za njegove poznate a to se ionak ne racuna.

 

nebi bolje sam napisao ;)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Marko zbilja moze zahvaliti na super reklami! :D

Bog mater, jebemu i slicno danas super privlaci musterije! :rofl:

 

pa jebote kad svi bi servirano na pladnju ,jos da ima se dode doma po gume i sve premontira dok leže pred tv-om ili forumom i jos da je 99% jeftinije od najeftinijeg

Link to comment
Share on other sites

pa jebote kad svi bi servirano na pladnju ,jos da ima se dode doma po gume i sve premontira dok leže pred tv-om ili forumom i jos da je 99% jeftinije od najeftinijeg

 

Opet si krivo skuzio, ali ok... Te popularne cijene su vama popularne jel ste stalni gosti, meni koji sam noob tamo se vise isplati ic tu kod lokalnog vulkanizera. Samo mojih 50 lipa....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 7 months later...
zašto je skidanje i postava rote (to se odnosi na skidanje i stavljanje felge s gumom, bez skidanja samih guma?) skuplje za 19" nego za 13"?

 

Veća,teža guma? ALU felga jerbo u 19" nema čelične? Dulje mu treba da napravi posao? Biraj kaj ti paše...

Link to comment
Share on other sites

Veća,teža guma? ALU felga jerbo u 19" nema čelične? Dulje mu treba da napravi posao? Biraj kaj ti paše...

 

pa kakve veze ima jeli alu ili čelična. Veća nije, ukupan promjer je isti. Jedino što je teža, ali nije mi to neki razlog za drugu cijenu.

Ok jasno je kod promijene gume da je teže baratat s većim gumetinama, ali odšarafit felgu s auta i stavit drugu nije ništa drugačije za manje i za veće dimenzije

Link to comment
Share on other sites

Jedina osoba koja je uspjela izbalansirati moje ljetne felge na način da je balans u sredini felge (zbog kočnica) - svaka preporuka za Gumu!

to ovisi o balansirki, meni stiže balansirka (stigla ali čekam dostavu) koja može samo felgu mjeriti (bez gume).

Link to comment
Share on other sites

to ovisi o balansirki, meni stiže balansirka (stigla ali čekam dostavu) koja može samo felgu mjeriti (bez gume).

Jeje ovisi moš mislit, u Vulkalu su tu felgu sa gumom koja je užasno tresla balansirali tak da je i dalje tresla - Guma kad ju je stavio na balansirku je odmah zaključio da treba skinut gumu sa felge i ponovo je staviti i onda izbalansirati. Od onda na 130 vozim kao da vozim po savršeno glatkom ledu, a prije je bilo kao da sam vozio po makadamu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...