Jump to content

Smart automatic, blesiranje


Recommended Posts

Radi se o Smartinju, 2008 godina, 30 k km. Full automatic.

 

U principu, ako je neka nizbrdica ili neravan teren na kojem moram stati (bilo zbog parking ili okretanja), vrlo cesto nece prebaciti u R. I onda kad pocne jebat u R nece ni u brzinu za naprijed. Doduse skuzio sam da u takvoj situaciji pomaze da mu pomaknem mjenjac prema + i onda ubaci u prvu. Ali R sere, pa onda to obicno idu 2-3 paljenja/gasenja auta i onda prebaci. Dok je auto na parkingu, to nije problem, al recimo hocu se na guzicu uparkirat na mjesto i onda mi nasred ceste nece ubacit u R.

 

Jel mu treba update kakav ili sto?

Link to comment
Share on other sites

nacelno, smart je kita jer nema servo. Te price da je lagan na volanu su kurac, nije to nis tak lagano. A pogotovo ne kad se hocu ugurat u neku bas brutalnu rupu u koju jedino on i stane i onda moram miljon puta sim tam a nema servo.

 

Trosi ko moja duplo veca skoda, znaci oko 7-7.5. Ajd, ovaj je nakrcan, automatska klima, ima neku jebacku muziku i tak al nacelno, auto je takva bezvezotinja, uzas.

Link to comment
Share on other sites

nacelno, smart je kita jer nema servo. Te price da je lagan na volanu su kurac, nije to nis tak lagano. A pogotovo ne kad se hocu ugurat u neku bas brutalnu rupu u koju jedino on i stane i onda moram miljon puta sim tam a nema servo.

 

Trosi ko moja duplo veca skoda, znaci oko 7-7.5. Ajd, ovaj je nakrcan, automatska klima, ima neku jebacku muziku i tak al nacelno, auto je takva bezvezotinja, uzas.

 

 

stari Smart od moje zene iz 2003 benzinac po gradu trosi 4,5-5 lit, nikad vise :huh:

 

i kod starih je definitivno lakse okretat kotace

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...