Jump to content

Žarulje klasične, koje?


Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

2 Pacey: cool blue hyper je zabranjen za koristenje na cesti.... barem tako pise na osram.com... to je nesto slicno kao phillips rally... samo za offroad upotrebu...

 

najbolje da ce mi jos to provjeriti ici :D

 

 

ja sam za sada na cekanju sa zaruljama, cekam da ekipa isproba haha

 

 

i dalje su mi philips crystal vision n0.1 sto se boje tice

Link to comment
Share on other sites

Pred cca 10. mjeseci sam kupio u Auto Kreši H4 žarulje od General Electrica koje su isti stil kao i NightBreaker, ono spika od +90% više svijetla...

Garnitura je cca 125kn, samo im je trajnost bila cca 10 mjeseci za prvi par (vozim se svaki dan sa upaljenim kratkim svijetlima).

 

Koliko uopće traje u prosjeku H4 Osram NightBreaker, recimo da svakodnevno provedem cca 30 min u autu ?

Link to comment
Share on other sites

Vidim topic.

Phillipsove BlueVision H1 sam imao punih 5 godina ( računam na to da su po danju bile upaljena svjetla ) Ove godine prije 9mj. su krepale.

Svjetlile su bijelo, samo što danju izgledaju žućkasto.

 

Uzeo sam Osram NightBreaker Plus. Dojam, svjetli odlično i nekako mi se čini da imam još duljinu svjetla.

 

 

Na Polu imam Bosch H4 i rikavaju svakih 4 mj.. 32kn/komad i nemaš što žaliti :D

Link to comment
Share on other sites

One su najskuplje - 233.75kn/grt sa popustom i PDVom. Rok isporuke 7-10dana.

 

H4 je 135.15kn/grt, imam ih u dućanu.

 

IMAG0255.jpg

 

Evo metnuo ih ja jutros u auto (hvala Rene) i moram reci da stvarno zadovoljan. Svjetle odlicno, vise vuce na zuckasto nego na bijelo, ali manje od obicne zarulje. Preporuka.

Link to comment
Share on other sites

Evo metnuo ih ja jutros u auto (hvala Rene) i moram reci da stvarno zadovoljan. Svjetle odlicno, vise vuce na zuckasto nego na bijelo, ali manje od obicne zarulje. Preporuka.

 

Hvala tebi. :thumbsup:

 

Da, vjerojatno ću ih staviti u svoje farove kad mi riknu corner lights, samo mi se ne da vaditi farove i skidati branik. :)

Link to comment
Share on other sites

ok kolko para za keš :) i kad i di mogu doć po to

 

Jbga, 0 bodova. Nisam ih naručivao. Da si javio prije bar...

 

 

Iduća narudžba ide kroz 14 dana.

 

 

Pokušaj Philips Blue Vision naći negdje. Dobre su žarulje.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

ja sam imao blue vision na kii prije par godina i morao sam ih skidat na tehnickom. Imam uredno negdje i list s stp-a zbog ceg sam pao.

-Plave zarulje (plavi idsjaj + plavo obojeno staklo zarulje). :doh: Al kod nas znam da dripaju za svaku sitnicu, lik samo ćeka, pa nemora bit relevantno.

Edited by Misek_Chipsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...