Jump to content

Žarulje klasične, koje?


Recommended Posts

ja sam imao blue vision na kii prije par godina i morao sam ih skidat na tehnickom. Imam uredno negdje i list s stp-a zbog ceg sam pao.

-Plave zarulje (plavi idsjaj + plavo obojeno staklo zarulje). :doh: Al kod nas znam da dripaju za svaku sitnicu, lik samo ćeka, pa nemora bit relevantno.

 

Da, nisu legalne...:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 104
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

evo večeras u konzumu uzeo na nekoj rasprodaji žarulje 35kn set ili h1 30kn

koda nas ima u h1,h4 i h7

mislio sam da ce biti plavo(jer je plavo tijelo)

a na autu ni traga plavom, bas su jako bijele(usporedno sa drugim farom u kojem je normalna h7 hella zarulja)-far bez leće

 

onda je kolega n0p probao na volvu i odmah isao kupiti far sa lećom-tu su jos bijelje jer je svijetlo sabijeno na manji prostor

 

 

znači u konzum i kupiti ove žarulje, nije velika lova, u kutiji su na sliki obicne(inace su plave zarulje)

img5066n.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

daj stavi sa strane pls :)

ak prolazis kroz svetu nedjelju u neko doba tokom dana ti je zgodno svratit do mene na posao? U onaj poslovni park

ili doletim ja do tebe po to sutra, ali tek oko 17h mogu doc

 

Budem vidio kak ću biti s vremenom, posalji mi broj moba na PM, nemam ga više. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Samo se nemojte cuditi ak vam se rastope konektori. I svjetlo je lijepe boje, ali kolicina osvjetljenja je u kurcu...

 

Probali 1 da vidimo radi li kod mene i kako izgleda....ali nisam ih stavljao već su mi za rezervu kada su već po toj cijeni...samo sam i skeptičan zbog te cijene (omjer kvalitete/cijene) tako da neg stoje u kutijici :D

Link to comment
Share on other sites

normalno da zapali na ibizi, kad imate onaj kisobran ispred zarulje, to malo

kojem golf Iv nije zagoreno..

 

mislim da nije rekao za reflektore u faru, nego konektore za žarulju, ako sam dobro skuzio.. :D

 

uglavnom zajebao si tomu, sad ih sigurno neće stavit.. LOL ..:lol:

Link to comment
Share on other sites

normalno da zapali na ibizi, kad imate onaj kisobran ispred zarulje, to malo

kojem golf Iv nije zagoreno..

 

Luky je dobro rekao, konektori za žarulju su se rastopili i kad je krepala žarulja nisam ju mogao više izvaditi jer je sve bilo rastopljeno. Onda ili mijenjanje konektora ili kemijanje.

 

A auti u pitanju su Fiat Doblo i Suzuki Swift. :P Na Ibizi imam te šrot žarulje za duga svjetla tak da me tu ne brine da će se rastopit išta kad nikad ni ne rade... :)

 

Inače ima tih žarulja u Metro-u par vrsta, i dođu oko 30kn u H7 varijanti (koju sam i uzimao) i svaki malo su mi pregarale. A u jednom pakiranju mi je čak bila jedna defektna žarulja koja je skroz krivo bacala svjetlo tj. po cesti niš nije ni svjetlilo.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Počinjem i ja raditi sa Osramom pa me zanima ako netko iz prve ruke zna - jel Osram Cool Blue Intense bjelija od Osram Night Breakera Plus? Ovi me uvjeravaju da je NBP čak bjelija pa si mislim da CBI niti ne ubacim u ponudu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...