Jump to content

Turbo surge - 1.9TDI???


Recommended Posts

Kaj se najbrža Škoda rasipala ?

 

Kak to a meni je rekao kad sam ga pitao da kaj ce jednog dana bit s motoro s takvim kemijama, on je rekao da to drži tih "250" ks i još 150 ks nitra bez ikakvih problema

 

A sada vidim da je puko motor :)

 

Opet sam najbrži u selu hahaahhaahhaahahah

 

dada puko klip i navodno glava dobila na 4 mj, a možda 1.9 tdi i drzi tolko al njegov nije izdržo.

 

Jakog li sela di je opel najbrži auto :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

dada puko klip i navodno glava dobila na 4 mj, a možda 1.9 tdi i drzi tolko al njegov nije izdržo.

 

Jakog li sela di je opel najbrži auto :P

 

Alo budalo :)

 

I po Vukovini merim kaj se cudis a i šire hahahaah

 

Ps. Poslije srca oko 3-4 h kad idemo doma večeras podsjeti me da ti zmjerim kak ti ide šibica pa da znaš oko pricat kad te netko pita koliko je oplo bio brzi

 

Nego da se vratimo na temu

 

Zakaj mi nekad na auspuh zna jako jako kihnut i to recimo jednom tjedno i to jače nego inače i to bar 2 puta jače

 

Sav se Prestrasim u autu kak se to čuje na auspuh ( auspuh su samo cijevi bez ikednog lonca, samo imam predkatalizator i katalizator )

Link to comment
Share on other sites

Fabia je još dobila veće dizne i zadnje je imala oko 300ks i auto je išao bolesnoooo

 

da je se fino izmapirala trajala bi a ne odokativnim metodama daj tlaka i goriva...

 

bude sad Pero složio još bolje i trajnije ;)

 

ček auto je mjeren pa znas da je imo 300 ks?? Jer ja sam cuo da ima 278 i 310 ks, i sad ti kaže 300 morate se dog a ne pisat nebuloze:thumbsup:

 

a da se samo tak konji dobijvaju zoky bi vec bio na 400 bez nitra;)

 

A i zier se nije motor raspo jer je stavio vece dizne.

 

Alo budalo :)

 

I po Vukovini merim kaj se cudis a i šire hahahaah

 

Ps. Poslije srca oko 3-4 h kad idemo doma večeras podsjeti me da ti zmjerim kak ti ide šibica pa da znaš oko pricat kad te netko pita koliko je oplo bio brzi

Nego da se vratimo na temu

 

Zakaj mi nekad na auspuh zna jako jako kihnut i to recimo jednom tjedno i to jače nego inače i to bar 2 puta jače

 

Sav se Prestrasim u autu kak se to čuje na auspuh ( auspuh su samo cijevi bez ikednog lonca, samo imam predkatalizator i katalizator )

 

 

u dada sve me strah tebe i te astre :D:D

 

moje stručno mišljenje je da ti tubrina riknula jer auto ide koda ima 75 ks:huh:

Link to comment
Share on other sites

ček auto je mjeren pa znas da je imo 300 ks?? Jer ja sam cuo da ima 278 i 310 ks, i sad ti kaže 300 morate se dog a ne pisat nebuloze:thumbsup:

 

a da se samo tak konji dobijvaju zoky bi vec bio na 400 bez nitra;)

 

A i zier se nije motor raspo jer je stavio vece dizne.

 

Kao što si boldao napisao sam oko jer nije auto mjeren a i stalno se nešto mijenja na njemu tako da ni mjerenje nebi imalo previše smisla

provozao me je, nas troje u autu i kod šaltanja iz 4 u 5 brzinu auto je još uvijek fino zakucavao :punk:

big turbo i dizne ima, jedina razlika u odnosu na zokya je bregasta tako da nevidim u čemu bi mogao biti problem da ima oko 300ks?

 

nitko nije rekao da se raspao radi dizni osim tebe ;)

Link to comment
Share on other sites

Fabia je još dobila veće dizne i zadnje je imala oko 300ks i auto je išao bolesnoooo

 

da je se fino izmapirala trajala bi a ne odokativnim metodama daj tlaka i goriva...

 

bude sad Pero složio još bolje i trajnije ;)

 

to je super kad moraš skurit 3 motora i 6 turbina da sloziš kako treba..

 

činjenica je da dizeli nisu za velka nadrkavanja.. i dok složi tog tdi da ima 300 ks.. mogao je već 3 put ima složenog 1.8 t na 300 + ks i vozit se ko čojek..

 

a ne strahovat svaki put kad stisne oce li prodimit turbo il što već..

Link to comment
Share on other sites

to je super kad moraš skurit 3 motora i 6 turbina da sloziš kako treba..

 

činjenica je da dizeli nisu za velka nadrkavanja.. i dok složi tog tdi da ima 300 ks.. mogao je već 3 put ima složenog 1.8 t na 300 + ks i vozit se ko čojek..

 

a ne strahovat svaki put kad stisne oce li prodimit turbo il što već..

 

Tdi je zakon, samo su decki prezahtjevni.

Uzitak koji ti pruzi 250ks Tdi, je veci od onog koji ti daje 300ks 1.8t:rofl:

Nije im dosta da imaju 240 - 250 sigurnih konja, pa se i desava to sto se desava.

Link to comment
Share on other sites

Nije tolko problem u konjima, kolko u momentu.

 

nek smanje moment.. :D

 

jer nijedan od njih što se nadrkavao nije se dugo vozio, a da nešto nije izgorilo.. ovome turbo, drugom motor, pa tako u krug.. :D

 

@ miki: užitak koji pruži 250 ks tdi u odnosu na 300 ks benz je utoliko veći samo što znaš da nisi potrošio 25 litara goriva, nego 13.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

nek smanje moment.. :D

 

jer nijedan od njih što se nadrkavao nije se dugo vozio, a da nešto nije izgorilo.. ovome turbo, drugom motor, pa tako u krug.. :D

 

@ miki: užitak koji pruži 250 ks tdi u odnosu na 300 ks benz je utoliko veći samo što znaš da nisi potrošio 25 litara goriva, nego 13.. :lol:

 

 

I to, ali nije to primarno.:no2:

Link to comment
Share on other sites

Ziheraši voze stock aute ;)

 

ne, nego da imam love za nadrkavat radiju onda bi radije uzeo turbo benzinca, nego dizela jer se rasipaju kod nadrkavanja..

 

jer vi bi htjeli imat nadrkan auto od 300 ks, al i da kad se normalno voziš troši 6 litara.. bojim se da to ne ide.. jeben i pošten nikako.. :D

 

il ga stavit na nekih 220-230 ks gdje je još donekle sigurno, pa može funkcionirat..

 

al ja kolko vidim iz priloženog, što god je bilo složeno nije dugo trajalo..

 

@ Miki: ja bi radije uvijek benzinca turbo, nego dizela, pa makar imao momenta ko kamion.. :D

Edited by Luky
Link to comment
Share on other sites

ne, nego da imam love za nadrkavat radiju onda bi radije uzeo turbo benzinca, nego dizela jer se rasipaju kod nadrkavanja..

 

jer vi bi htjeli imat nadrkan auto od 300 ks, al i da kad se normalno voziš troši 6 litara.. bojim se da to ne ide.. jeben i pošten nikako.. :D

 

il ga stavit na nekih 220-230 ks gdje je još donekle sigurno, pa može funkcionirat..

 

al ja kolko vidim iz priloženog, što god je bilo složeno nije dugo trajalo..

 

@ Miki: ja bi radije uvijek benzinca turbo, nego dizela, pa makar imao momenta ko kamion.. :D

 

Jbg, svaki bedak ima svoje veselje.:P:D

Link to comment
Share on other sites

tako nekako.. :lol: daj kakvu turbinu da i ja stavim.. :lol: pa da mogu plakat kako mi se raspalo nešto.. :D

 

Nije problem u turbini nego u nepoznavanju materije.

Ne sastoji se extremni tuning (a 300ks je extremni tuning za motor od 105ks) samo od, ......nabij turbinu, stavi vece dize i chip napamet i gaaaas.:no2:

Svi bi se j...li a da im ne udje.:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Nije problem u turbini nego u nepoznavanju materije.

Ne sastoji se extremni tuning (a 300ks je extremni tuning za motor od 105ks) samo od, ......nabij turbinu, stavi vece dize i chip napamet i gaaaas.:no2:

Svi bi se j...li a da im ne udje.:rofl:

 

ma ja oću baš sad samo navrnut turbinu.. :lol: al stavit ću 3 čipa.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...