Jump to content

Ulje i plin


Recommended Posts

Jer dok plin sagorijeva(dok je dobro podeseni) nema cade. Meni nakon 8000km ulje izgleda kao dok sam ga ulio, dok bi ne benzinu na 8000km bilo vec crno s mojim stilom voznje.

I dok imas plin tek onda vidis kolko ti zapravo auto ulja trosi, jer na benzin stalno nadonadujes volumen ulja s cadom,benzinom i ostalim stavarima. Potrosis deci ulja, ali dodas deci cade+benzina+ostale gluposti u ulje i mislis kak motor nist ulja ne trosi:).

Link to comment
Share on other sites

Karike nisu idealne... Znači propuštaju smjesu goriva-zraka u karter... Right?

 

Nebih se složio da je plin toliko idealan. Što se tiče ulja jeste... Ali plin ima drugu negativnu stranu a to je daleko veća temperatura izgaranja i nema hlađenja klipova pošto je potpuno suh... Znači EGT i temerature su više...

 

Dalje, manja štetnost na katalizator isto je upitna jer je veći EGT... Jedino ako smjesa i paljenje jako dobro poštimano. Ali prednost atesta plina je ta što više katalizator ne treba i glupo ga je voziti nakon što se auto atestira jer auto na plin sa katom ili bez njega zagađuje daleko manje od bilo kojeg drugog pogonskog goriva...

Link to comment
Share on other sites

i nema hlađenja klipova pošto je potpuno suh... Znači EGT i temerature su više...

 

...

 

Ima hlađenja klipova...inače bi izgorio odmah. Nema veze što je plin suh, ako je sve dobro podešeno. Jedino što trpi to su sjedišta ispušnih ventila (kod nekih novijih motora uglavnom) upravo zbog spomenutog većeg egt-a ali i to se vrlo uspješno rješava flash lubeom i sličnima (ja osobno u mazdi koristim liqui moly valve saver jer je bolji navodno iako to mom motoru kao netreba). Naravno kao posljedica je pregaranje ventila jer počne propuštati.

Ima stvarno svakakvih priča i pričica ali ako je sve ispravno podešeno i ako se koristi razumno, znači ne ganja se previše na plin jer je ionako zamišljen da štedi, onda nema nikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

a da ti se to podesi je ocito neka nauka..

 

stari je prije 5 god ugradio plin u autotimu.. jos je pitao jel treba to dodatno podmazivanje onda, odgovor je bio ma netreba.. nakon 3,5 godine je glava bila na kompletnoj obradi jer je izgorila (auto je Kia,a motor je od Mazde afaik)..

druga stvar, komp je Autronic.. Naravno oni vise nemaju software za podesit to.. Dal je taj plinski komp neki losh piggyback ili je OEM komp od auta prepametan ne znam, ali plin se svakih nekoliko "raštela". Auto pocne trosit po 18lit..

Instalacija i sve se isplatila brzo.. Ali ono kaj je plin donio ustede je otislo na popravak iskljucivo zbog plina!

 

Tako da treba tu biti oprezan. Jedno je kupit nesh i vozit se 2-3 god pa prodat.. Drugo je planirat nesto vozit 7 godina i onda te nakon pola toga opali po djepu. Naravno drugih problema sa autom nije bilo osim toga..

Link to comment
Share on other sites

A gle ja sam sa passatom napravio oko 350kkm na plin i nikakvih problema.

Stari je sa xantiom napravio oko 150kkm na plin

Sad sa 7-icom ja sam napravio u 3 godine sam napravio oko 50kkm i ništa osim kaj bi trebo napravit servis na plinu ali čekam da dođu djelovi.

 

A kaj se auto-tima tiče može bit da imaš lovato a ni to više ne rade pa ti zato ne mogu podesit. Do prije cca 2 godine su mogli tj. meni je igor podesio plin ali sada više ne može je nema software ni nikaj za lovato.

Link to comment
Share on other sites

kad smo bili na mjerenju u auto timu, poznanik koji tamo radi mi je rekao da oni ne koriste flash lube jer je beskoristan, osim na nižim okretajima i da oni stavljaju neki aditiv u rezervoar koji traje ne sjećam se koliko km. Onaj flash lube sa elektronskim dozatorom sa 4 izvoda je već nešto drugo. Uglavnom poznaniku je neki dan na astri gtc 1.6 nakon 60 k km izgorio ventil, u opelu mu nisu htjeli uvažit garanciju jer nije bilo dodatnog podmazivanja, ali sva sreća uspio se dogovorit s onima koji su mu ugradili plin.

Link to comment
Share on other sites

Problem piggybacka nije u njemu nego u samom ECU koji korigira mape u vožnji. Ako isti nije svjestan da vozi na 2 pogonska goriva (a niti jedan nije) on se "rasštimava" kad ga voziš na plin...

 

Zato ako imaš aftermarket ECU koji je svjestan činjenice da radi sa 2 pogonska goriva, nema problema... I naravno moraš imati stari motor koji ima kvalitetne ventile a ne ko ovi novi od pekmeza...

Link to comment
Share on other sites

kad smo bili na mjerenju u auto timu, poznanik koji tamo radi mi je rekao da oni ne koriste flash lube jer je beskoristan, osim na nižim okretajima i da oni stavljaju neki aditiv u rezervoar koji traje ne sjećam se koliko km. Onaj flash lube sa elektronskim dozatorom sa 4 izvoda je već nešto drugo. Uglavnom poznaniku je neki dan na astri gtc 1.6 nakon 60 k km izgorio ventil, u opelu mu nisu htjeli uvažit garanciju jer nije bilo dodatnog podmazivanja, ali sva sreća uspio se dogovorit s onima koji su mu ugradili plin.

 

A dal je taj poznanik redovito vozio auto na servise uređaja jer na svakom serisu tj svakih 10kkm se stavlja nova doza tog aditiva u bocu.

Link to comment
Share on other sites

iskreno nemam ti pojma. ne znam ni di je ugradio plin

 

Onda je pitanje dal je ugradio plin u ovlaštenom od opela ili negdje drugdje jer dosta ljudi je da bi ušparalo soma kn ili manje išlo okolo ugrađivat plin u nove aute i onda se čude kad izgube garanciju. U glavnom nebitno sad za ovu temu ;)

Link to comment
Share on other sites

kad smo bili na mjerenju u auto timu, poznanik koji tamo radi mi je rekao da oni ne koriste flash lube jer je beskoristan, osim na nižim okretajima i da oni stavljaju neki aditiv u rezervoar koji traje ne sjećam se koliko km. Onaj flash lube sa elektronskim dozatorom sa 4 izvoda je već nešto drugo. Uglavnom poznaniku je neki dan na astri gtc 1.6 nakon 60 k km izgorio ventil, u opelu mu nisu htjeli uvažit garanciju jer nije bilo dodatnog podmazivanja, ali sva sreća uspio se dogovorit s onima koji su mu ugradili plin.

Svako ima svoju priču. Jedni kažu da je flash lube beskoristan, drugi da su ti aditivi u boci beskorisni. Ja sam pak čuo da su ti aditivi štetni i za komponente plina. Meni u uputstvima ot prins sustava piše velikim crvenim slovima sa velikim uskličnicima i znakovima da ni pod razno ne stavljam aditive jel to oštećuje komponente sustava. I sad si ti misli šta i kako

Link to comment
Share on other sites

Svako ima svoju priču. Jedni kažu da je flash lube beskoristan, drugi da su ti aditivi u boci beskorisni. Ja sam pak čuo da su ti aditivi štetni i za komponente plina. Meni u uputstvima ot prins sustava piše velikim crvenim slovima sa velikim uskličnicima i znakovima da ni pod razno ne stavljam aditive jel to oštećuje komponente sustava. I sad si ti misli šta i kako

 

Flash lube je malo glup princip. Jer kapa samo kada ima vakuma u usisnoj grani. Kada si na punom gasu(kada se ventili bas najjace grijeju) flash lube ne kapa. Zato je bolji princip onaj sto se stavlja u rezervar plina. Makar meni je najbolje imati kvalitetan motor koji uopce nema problema na benzinu niti plinu i onda ne treba nista od tih lube-a.

Link to comment
Share on other sites

Flash lube je malo glup princip. Jer kapa samo kada ima vakuma u usisnoj grani. Kada si na punom gasu(kada se ventili bas najjace grijeju) flash lube ne kapa. Zato je bolji princip onaj sto se stavlja u rezervar plina. Makar meni je najbolje imati kvalitetan motor koji uopce nema problema na benzinu niti plinu i onda ne treba nista od tih lube-a.

 

e to su i meni u auto timu rekli. i da zato oni stavljaju u rezervoar, makar mi ni to nije jasno kak neki aditiv može tako dugo trajat u rezervoaru.

Link to comment
Share on other sites

Flash lube je malo glup princip. Jer kapa samo kada ima vakuma u usisnoj grani. Kada si na punom gasu(kada se ventili bas najjace grijeju) flash lube ne kapa. Zato je bolji princip onaj sto se stavlja u rezervar plina. Makar meni je najbolje imati kvalitetan motor koji uopce nema problema na benzinu niti plinu i onda ne treba nista od tih lube-a.

 

 

Pogotovo na turbo motorima... Gdje je još gora situacija...

 

Moja preporuka za dug i zdrav život motora na plin... Kad si na autoputu često ga baci na benzin, stisni par sekundi i vrati se na plin. Pogotovo ako ubrzavaš (obilaziš nekog)... Isto tako i na otvorenoj cesti...

 

Po gradu je poželjno kad se rejsaš i to obaviš na benzin...

 

Tada će motor dugo raditi uredno i voziti te jeftino... :)

 

Ja sam na 1.6 16V napravio 80000km na plin bez problema. Pa sam na 2.0 16V na plin napravio 60000 bez problema.. Pa i na turbak...

 

Problemi mogu biti kad izvlačiš maksimum iz motora, onda benzinski ecu na plin nauči krive mape i onda auto kasnije na benzin ima par kobila manje... Kao što rekoh VEMS + LPG je odlična kombinacija + ponašanje koje sam gore napisao...

 

Ako imaš flash lube, onda nebi trebao dugo voziti sa gasom u pod, nego povremeno otići u vakuum da povuće ulje...

 

Jedna moja prijateljica je imala micru na plin, i flash lube i sve.. I na autoput, gas u pod i tako 2 sata... Motor se raspo za 20000km!!!! Nov motor koji sve skupa prešao 40000km!

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

Jedna moja prijateljica je imala micru na plin, i flash lube i sve.. I na autoput, gas u pod i tako 2 sata... Motor se raspo za 20000km!!!! Nov motor koji sve skupa prešao 40000km!

 

to uopce nije lose, bar sad ne vozi micru :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...