Jump to content

Bacanje boce od tekucine za stakla


TomiTraktor

Recommended Posts

Meni je Švabo pričao da je kod njih već godinama sistem da imaš doma par vreća i moraš odvajati otpad, idu tolko daleko da njihovi komunalci kopaju po smeću i pisu kazne, ne znam sad tocno kak zna koje je cije al moguce da cijela zgrada popusi ako nekaj nadju.

 

I nemam nis protiv toga, udavit cemo se u vlastitom smecu i sto prije to svi shvatimo, to bolje za nas.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Švabo pričao da je kod njih već godinama sistem da imaš doma par vreća i moraš odvajati otpad, idu tolko daleko da njihovi komunalci kopaju po smeću i pisu kazne, ne znam sad tocno kak zna koje je cije al moguce da cijela zgrada popusi ako nekaj nadju.

 

I nemam nis protiv toga, udavit cemo se u vlastitom smecu i sto prije to svi shvatimo, to bolje za nas.

 

U Cakovcu je tako vec dulje vrijeme(oko 4-5godina). Ako nadu plasticne boce/papir/staklo u otpadu dignu ti tri puta ratu.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Švabo pričao da je kod njih već godinama sistem da imaš doma par vreća i moraš odvajati otpad, idu tolko daleko da njihovi komunalci kopaju po smeću i pisu kazne, ne znam sad tocno kak zna koje je cije al moguce da cijela zgrada popusi ako nekaj nadju.

 

I nemam nis protiv toga, udavit cemo se u vlastitom smecu i sto prije to svi shvatimo, to bolje za nas.

 

vrečice s bar kodom...koju kupiš na svoje ime i u cijeni platiš i odvoz...i smetlari s bar-kod čitačem i PDA :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

otkad sam procitao ovaj topc i ja sam savjestan pa sad 10 bocica od antifriza tekucina zua sajbi i ulja vozim sve po svuda u punicinom autu.

Jedan dan me pozvala na red.

Ubuduce bacam u prvu kantu, a ne da zelim zivjet zeleno i ekoloski pa me punica nagazi :D

Link to comment
Share on other sites

Pokušaj podvalit u Getrou kao povratna ambalaža i dobiješ 50 lipa za to!

 

nema sanse, mora pisat povratna naknada 50lipa, te mora bit cista, ne zguzvana amabalaza... vise niko ne smije uzimat ako ne pise povratna naknada ...

radio na otkupu preko studentskog...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...