Jump to content

Ciscenje killera?gdje?


Recommended Posts

pa kako ti je kamenac uopće došo u killer?

 

domaća voda, izvorno Hrvatska :D

 

Ao ti je dolje možeš uliti koktel limunske kiseline, octa i sode bi karbone...ostaviš malo da se kiseli i ispereš...ako treba ponoviš 2 puta...

 

Ja sam uzeo auto od debila koji je vozio non stop na čistu vodu i ispadali su doslovno kamenčići napolje malo malo i uspio sam ga dovesti u red ovom metodom....

Link to comment
Share on other sites

pa kako ti je kamenac uopće došo u killer?

 

Ma ne radi se o glavnom killeru vode nego o dva mala kllera koja sluze za grijanje... Ne cirkuliraju 100% pa grijanje malo zajebava...

 

Ma mislio sam dal ima negdje di moguodpeljat da ih ispitaju i ociste po potrebi...

Link to comment
Share on other sites

ti pretpostavljam bi to želio obaviti bez da se kileri vade van što sumljam da ce se netko imati volje zajebavat...u slučaju vađenja najčešće je najbolja opcija odmah nove ubacit i to je to ako je cijena novih normalna

 

P.S. ako je kamenac u kileru grijanja,nije ni motorni u boljem stanju

Link to comment
Share on other sites

....jel se mogu na tu foru isprati dizne od špricalica za vodu? Jedna od 4 mi radi 50% slabije.

 

Neće oštetiti brisače / lak itd. ?

 

Ovo sto ti je killuminati rekao ili probaj ispuhati s kompresorom

Link to comment
Share on other sites

mozda zato jer se nije stavljala destilirana voda? :)

 

al to je moro onda stalno nadoljevat, jel to je zatvoren sistem od kolko 5 litara, nema u tolko vode tolko kamenca da može začepit kiler grijanja,

oni ipak najćešče crknu ako stavljaš sredstvo za čepljenje kad ti curi, pa zaštopaju sve živo

Link to comment
Share on other sites

al to je moro onda stalno nadoljevat, jel to je zatvoren sistem od kolko 5 litara, nema u tolko vode tolko kamenca da može začepit kiler grijanja,

oni ipak najćešče crknu ako stavljaš sredstvo za čepljenje kad ti curi, pa zaštopaju sve živo

 

U autu nije nikad išla obična voda nego samo destilirana i antifriz... začepio se zbog specifičnog položaja u kojem stojim, te valjda i godine rade svoje, inače ovo je uobičajeno na ovom Audiu...

 

Danas cu se malo raspitat ako uspijem nac neke zamjenske ili nešto a ako ne onda ču morat progutat govno i uzet u Porscheu... :)

Link to comment
Share on other sites

ako je destilirana i antifriz nema se tu što zaštopat...nikad nisam na slično nešto naleti u nekom autu...svaki puta ako je grijanje bilo slabije bilo je ili do mehanike koja regulira ili do ventilica koji otvara protok tople vode prema motoru...obično ga pokrece sajla koja se s vremenom zna pomaknut pa ga recimo zna otvorit djelomično pa djeluje da ne grije dovoljno zbog malog protoka

 

postoje sigurno zamjenski,nekoliko firmi i u hrvatistanu ih radi tako da se može sve napravit

 

 

ali kao što su dečki naveli ako je zatvoreni sistem i voda bez kamenca unutra nema se što zaštopati jer u takvoj kombinaciji ne postoji ništa što se taloži

 

U biti zna se zaštopat ako ta voda s vremenom dobiva primjesu ulja...sto nije baš rijedak slučaj...

Edited by Vucko
Link to comment
Share on other sites

Ma vec sam sve rastavio i izvadio ih van i nisu bas u najboljem stanju... A jedan novi u Porscheu dode 3000kn!!!! A mali su nema ih kaj za vidjet...

 

Jel neko zna jel postoji kakva alternativa osim kupovat nove??

 

ako si ih izvadio onda odi u Planinsku b.b. u Servis VAR ,oni ti rade sa kilerima i tak to... 098 817 842 http://www.var.hr

Link to comment
Share on other sites

Sto je sa onim tekucinama sto imaju u Zubaku s cim ispiru sistem prije nego stave novu rashadnu tekucinu ? To nije neko odmascivanje nego je samo porez na budale ili ?

 

Nisam to nikada kupio ali sam vidio da to imaju u ponudi...u ETKI postoji cak kao artikl

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...