Jump to content

Uređenje + ravnanje felgi + plastificiranje


2fast

Recommended Posts

Dao bih urediti svoje OEM felge sa Astre, imaju manjih oštećenja u vidu ogrebotina, jedna ima i unutarnji rub malo popigan, itd...

Trebalo bi ih pregledati, eventualno taj rub poravnati i onda plastificirati.

 

Sa kime imate pozitivna iskustva da mi sve to može riješiti za neku korektnu cifru, a da bude kvalitetno napravljeno.

 

Bilo bi idealno da bude ZG / okolica da ih ne moram baš slati u Slavoniju ili Split na popravak.

Link to comment
Share on other sites

Predpostavljam da svi primaju isključivo felge, nemogu im dofurat auto pa nek skidaju?

 

 

za ravnanje nije problem...jer je vulkanizerska radnja...jedino što ravnanje nije odma gotovo..al može ti tamo smontirat rezervni kotač..il neke druge felge ako dovezeš

Edited by Vix
Link to comment
Share on other sites

Blaz nece pjeakarit BBS RS visedjelne felge. Mene je odbio jer kaze da te bbsice imaju specijalni plastifikat i da tesko ide dolje.

 

Koje su alternative?

 

sodiranje na ruke... ja sam svoje dao kod frenda u samoboru i super je napravio, ali je isto reko da se nahebo :D

Link to comment
Share on other sites

moze i to napraviti kod Krune(vulkanizersku radionicu ima), samo sto nema druge felge da ti ih da na zamjenu

 

Nemam druge felge, tako da bi trebao skinut ove, auto na klocne i odfurat ih... Ili ostavit auto, on nek ih skine, poravna i vrati sve na auto...

Link to comment
Share on other sites

Kruno ima previse nabildane i nerealne cijene da to nisu istine. Rastavljo mi je felge i puklo mu je 8 sarafa. Niti me je nazvao da vidimo sto dalje nego je samoinicijativno umjesto njih stavio imbuse obicne. Nevjerojatno! Poliranje ruba je bilo onak..

 

Lakirao je bez ikakvog prajmera i boja otpala nakon 2mj. Kada je sklapao felge tamo gdje je stezao sarafe kad je zavrnuo glavom je i boju skinuo ( logicno jer je priprema bila nula ) i tu mi je pocelo otpadati..katastrofa.

 

A o tome koliko mu treba da rjesi felge necu ni trosit slova..

 

 

 

Zadnjih dva seta felgi sam dao slagati u Samobor kod Romana i stvarno je korektan. Sto se tice cijene i kvalitete posla mislim da je ispred krune poprilicno. Evo ovo su felge koje mi je radio prije 2 tjedna. Poliranje ruba, jednu je malo poravno, rastavljanje i sastavljanje i pjeskarenje srca. Ja sam u svom aranzmanu plastifikaciju odradio.

 

dscn7872s1lts.jpg

 

 

Sto se tice Blaza i pjeskarenja, meni je skidao nov novcat plastifikat sa ovih istih felgi jer su mi decki krivu boju stavili gore. Nagovorio sam ga da mi radi ali po visoj cijeni nego bi to kostalo inace. Tako da..sve se da dogovorit..

Link to comment
Share on other sites

@Sven

 

preporuka za ravnanje ide jedino i isključivo Kruni..i po cijeni i kvaliteti..za Romana neznam da ravna felge i neznam da ima opremu

 

neznam po kojoj si ti preporuci dao to sve odradit Kruni...ne vjerujem da si, kao poznata picajzla, na blef odnio felge na uređenje.

felge pofarbat je teško i zbog toga je bolje plastificirat...a i jeftinije je za istu ili bolju kvalitetu posla...ne vjerujem da bi Roman&family to pofarbali da bude baš pic-pic

 

srca van i na plastificiranje...a za poliranje kod Romana nebi smjelo biti prigovora

Link to comment
Share on other sites

Pa po kojoj preporuci ? Jelenic ima cijene duplo vece nego kruno i jos jebe u mozak. Kruno je jedan jedini na podrucju grada za kojeg svako treci zna da se bavi sa felgama. U Sv.Nedelji ima jos jedan covijek koji radi sa felgama, on mi e vario puknutu felgu na Yamahi R1 i sve bilo ok, ali otisao sam kod Krune jer kao ajde da vidim

 

Kod Romana nisam nikada lakirao tako da u to ne ulazim. Ali reci mi hoce li ti Kruno rastaviti i sastaviti jednu felgu i ispolirati rub za istu cijenu i kvalitetu ? Nece

 

Polirat felge od TT-a komplet? Nece

 

Ispada da jedino sto je vrijedan je ravnanje felgi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...