Jump to content

Evo da vam predstavim jedan uređaj protiv korozije - CouplerTec


--BRZI--

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

meni je smiješno do jaja što svaki dan izlazi nešto novo revolucionarno što djeluje kao čarobni štapić...,tako su one magnete dizali u nebesa i kunili se u nekakve studije...,napravili magnet koji možeš stavit oko crijeva za gorivo i auto troši 30 posto manje uz povečanje snage :lol:...,pa onda ona idiotarija za popravljanje laka...,itd...

Link to comment
Share on other sites

osim mozda ljudima koji zele svoju restauriranu 1958. bubu ili 1954 mustang cuvat i vozit u rust-free izdanju. Ili neke klasike novijeg doba, rust-free mantu ili puntica, tipa, astru....ne mjenjaju svi automobile ko gaće, a to ne znaći da ih ne vole imat u pic-pic stanju.

 

Nije poanta vrijednost i prodaja, mislio sam da smo na forumu ljubitelja automobila, a ono tu razmisljanje, prohrđat će, ionak ce se raspast, ovo ono :D

Edited by Misek_Chipsy
Link to comment
Share on other sites

osim mozda ljudima koji zele svoju restauriranu 1958. bubu ili 1954 mustang cuvat i vozit u rust-free izdanju. Ili neke klasike novijeg doba, rust-free mantu ili puntica, tipa, astru....ne mjenjaju svi automobile ko gaće, a to ne znaći da ih ne vole imat u pic-pic stanju.

 

Nije poanta vrijednost i prodaja, mislio sam da smo na forumu ljubitelja automobila, a ono tu razmisljanje, prohrđat će, ionak ce se raspast, ovo ono :D

 

potpisujem! bez veze mi je vrjeđati nešto,a neznam ništai nikad to nisam vidio, najlakše mi je otič na internet naći hrpu gluposti i to koristiti kao nepobitne činjenice, ja sam tip sačekaj malo da vidiš kak šljaka ak je dobro dobro je,a ako nije, jbg nije ,ali želim da to netko iz iskustva napiše,a ne internet sveznalice,

 

evo vlažnost zraka u australiji,, tako da pajdo nije sve u soli i oborinama.

http://www.findlocalweather.com/weather_maps/humidity_australia.html

Edited by Elvisvw
dodao bih nešto
Link to comment
Share on other sites

;) gle znam skupo je, čak i za moje potrebe,i plus ja imam hrđe po autima toliko da mogu izvozit, samo kažem ima ekipe kojoj nije frka dat te pare, pa da čujem argumentirano pljuvanje iz prve ruke(tj hvaljenje)

 

A argument da se na metalu koji dobro vodi samo pojave elektroni koji stite dobar ? :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...