Jump to content

Autopraona u Avenue Mallu @ -1


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 133
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Danas sam ostavio od starog auto tamo na komplet pranju (nutra/van).

 

Bolje ga ja operem samo sa miniwashem, bez spužve.. A onutra da ni ne pričam..

 

To je bio test, da vim dal ću im svog ostavit tamo sutra, ali bome neću :)

Link to comment
Share on other sites

Danas sam ostavio od starog auto tamo na komplet pranju (nutra/van).

 

Bolje ga ja operem samo sa miniwashem, bez spužve.. A onutra da ni ne pričam..

 

To je bio test, da vim dal ću im svog ostavit tamo sutra, ali bome neću :)

 

LOOOL...car! :lol: ti za sve uzmes od starog auto da testiras prije nego probas na svom :lol: ( hint- saltanje pod ful gasom )

Link to comment
Share on other sites

Danas sam ostavio od starog auto tamo na komplet pranju (nutra/van).

 

Bolje ga ja operem samo sa miniwashem, bez spužve.. A onutra da ni ne pričam..

 

To je bio test, da vim dal ću im svog ostavit tamo sutra, ali bome neću :)

 

imas praonu 100m od kuce panju, neznam kaj trazis dalje, renek opere odlicno :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

LOOOL...car! :lol: ti za sve uzmes od starog auto da testiras prije nego probas na svom :lol: ( hint- saltanje pod ful gasom )

 

normalno. I još mi je ostavio lovu za pranje, ovak bi bacio svojih 100kn :lol:

 

imas praonu 100m od kuce panju, neznam kaj trazis dalje, renek opere odlicno :thumbsup:

 

di to? Kod onog dečka kaj ti je auspuh donio na varenje? jel dobro operu? pare?

Link to comment
Share on other sites

da kod njega, ma super operu, trebas vidjet kaj su od onog mog saxa napravili LOL unutra bilo kuruze, gljivica, dlaka , uglavnom užas živi, a sad auto moze u tvornicu pod novo xD

 

a za lovu neznam tocno, al sigurno nije puno, ja ipak imam povlaštenu tarifu :D

 

javi se pa cemo otic zajedno do njega :D

Link to comment
Share on other sites

Praona u importane garaži na glavnom kolodvoru je jako kvalitetna, tati su prali auto tamo par puta i mogu reći da je isto kao kad ja perem doma :)...Felge očiste jako dobro, unutrašnjost isto a iz vana se sjaji, vjerojatno peru sa šamponom sa voskom

 

Al vjerujem da način pranja ovisi i koji auto dopeljaš (to govorim općenito), budući je DTM u igri onda ga je veći gušt prati nego opel vectru sa ratkapama (nek se ne uvrijedi ako ima neko takvu tu ) :)

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Danas sam ostavio od starog auto tamo na komplet pranju (nutra/van).

 

Bolje ga ja operem samo sa miniwashem, bez spužve.. A onutra da ni ne pričam..

 

To je bio test, da vim dal ću im svog ostavit tamo sutra, ali bome neću :)

 

I kako su ti oprali auto...Jel ličio na moj kad su ga završili?

Link to comment
Share on other sites

jel ima neka dobra na području maksimira, nedamise stalno sam prati, onda više poludim kad se uprlja :rofl:

 

u barutanskom jarku prema remetama sa desne strane poslije rotora bukovačka/barutanski. Ja tamo perem redovito, super operu i još mi namažu kožu, sve za mislim 70kn :cheer:

 

Laščinska iznad merkura sa desne strane. :thumbsup:

 

Bijenička preko puta PMF-a :)

 

Te tri su stvarno za preporučit.

Link to comment
Share on other sites

Kad budete ljeti prolazili kroz Vodice ostavite meni auto i 100 kuna (toliko dajete praonama, jel) i oprat ću vam auto bolje od ijedne praone...i izvana i iznutra. Zašto bolje od njih...? Pa zato jer imam vremena koliko hoću...i svoj auto doma perem dok ne bude čist, to može biti sat vremena, dva ili dva i pol. Tepihe i sav tapecirung kod sebe perem s nekim zelenim TurtleWaxom koji super miriši a pjenast je pa pere a nema puno vode. Plastike i armaturu ArmorAll maramicama, stakla perem vodom za glačala i papirom, pošpricam plakom sve mat crne lajsne i plastike, ono oko retrovizora isto, sve šta nije u boji itd.

 

...inače radim 7 sati dnevno na poslu i dnevnica mi je 150 kuna. Sa zadovoljstvom bi proveo sat ipol u hladu u svom dvorištu lickajući neki auto za 100 kuna, hehe.

 

Ja obično sad doma operem auto iznutra i očistim felge...i nabacim đir do Šibnenika, na kavu...i odem do samoposlužne...ubacim 20 kuna...i izvana je auto odličan. Topla voda sa šamponom pa još malo pomognem sa spužvom koju ponesem od doma...pa isperem...pa vosak...pa isperem vodom bez kamenca...i prebrišem van sastrane. Gume namažem tamo, ubacim kunu, špricam u kanticu a ne na gume, onda u kanticu s kistom i na gume...samo valjda je neko jeftino sredstvo pa malo traje - do prve kiše.

 

Meni je 100 kuna puno. Ali ne kažem da taj posao ne vrijedi toliko, vrijedi, samo ja ne mogu toliko platiti jer ne stojim financijski dovoljno dobro. Ispalo bi da bi mjesečno trebao davati 500-tinjak kuna samo za pranje auta, lol.

 

Samo je šteta šta su u većini praonica dečki potplaćeni i to debelo. Svaka čast Rajmondu, čini se ok lova...ali nažalost, takvi su rijetki. Dakle...posao pranja auta unutra i van vrijedi 100 kuna kad pogledamo šta sve danas košta 100 kuna.

Link to comment
Share on other sites

u barutanskom jarku prema remetama sa desne strane poslije rotora bukovačka/barutanski. Ja tamo perem redovito, super operu i još mi namažu kožu, sve za mislim 70kn :cheer:

 

Laščinska iznad merkura sa desne strane. :thumbsup:

 

Bijenička preko puta PMF-a :)

 

Te tri su stvarno za preporučit.

 

hvala puno budem ih probao :D

Link to comment
Share on other sites

nisu ga oprali niš bolje nego što bih ga ja oprao za 20kn u miramarskoj, s tim da se meni neda baš prat auto :lol:

 

Ljenčino :lol: Nema praone koja će meni bolje oprat auto od mene samog. Sa nekih 20kn u samoposlužnoj autopraoni, i sa izgubljenih pola sata auto bude kao nov :)

Link to comment
Share on other sites

šta imaš c2 prat 2h :lol:

ja passata za to vrijeme operem i pic pic je :)

 

Prvo usisavanje, pa glancanje iznutra, plastike, stakla, bla bla bla.

Onda izvana pranje, ispiranje, pa felge (za svaku mi treba 5-10 minuta), pa opet ispiranje i na kraju brisanje kožom.

 

ja cc-a znao prat preko 4 sata ! :cheer:

 

Eto vidiš. :D

Link to comment
Share on other sites

Al vjerujem da način pranja ovisi i koji auto dopeljaš (to govorim općenito), budući je DTM u igri onda ga je veći gušt prati nego opel vectru sa ratkapama (nek se ne uvrijedi ako ima neko takvu tu ) :)

 

isuse koja snobovska izjava dragi isuse...

Link to comment
Share on other sites

...dečkima koji rade u autopraonama vrlo vjerojatno nije gušt prati ni Vectru s ratkapama ni A4 DTM ni Porsche GT3...jer im je to posao...loše su plaćeni...po 9-10 sati su tamo...i pun im je kufer i auta i felgi i DTM-a i čega sve ne.

 

...ali da je manje zlo i muka prati novi i neoštećen auto nego neku stariju drlu - je. Logično...noviji auto opereš i ušminkaš...i on izgleda kao nov. Starije i lagano ofucane aute ljudi isto daju u praone...i koliko god se trudio taj trud na kraju nije baš previše vidljiv.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...