Jump to content

pucanje i vatra iz ispušnog rezonatora


Recommended Posts

:lol:

 

dakle imam trkaci zadnji lonac i nedavno sam skinuo srednji lonac,ostao je znaci samo zadnji i kat. i sad sta se desava ..puca iz auspuha kad pustim gas i nekad saltam,a kad (recimo idem s posla iz stupnika pa autoputu) i przim ga kolko ide onda baci malo vatre(vjerojatno jer se ugrije :huh: ) to mi je rekao kolega jedan koji se vozio iza mene.to se uglavnom desava dok se vozim na plin,ali oce to i na benzin

Link to comment
Share on other sites

si kad cuo za impulsu plinsku turbinu i kak ona radi ....

uglavnom na razlici dizinr cijevi i potlaku...

a mozda imas viska plina u smjesi i to ti se dogada ;P

kad is full protok napravio..

 

a sem toga its cool..., stas brines..

Edited by rio_cyber
Link to comment
Share on other sites

si kad cuo za impulsu plinsku turbinu i kak ona radi ....

uglavnom na razlici dizinr cijevi i potlaku...

a mozda imas viska plina u smjesi i to ti se dogada ;P

kad is full protok napravio..

 

a sem toga its cool..., stas brines..

 

niko ne cita da pise da se i na benzin to desava,ma nek puca sam da ne najebe nesto

Link to comment
Share on other sites

To to je višak benzina, odnosno nesagoreni benzin koji se pojavio uslijed naglog zatvaranja klapne, otišao u ispuh i eksplodirao u dodiru sa svježim zrakom u zadnjem loncu..

 

tak je... a bolje da ga je visak nego manjak :)

 

meni je crvena mazda znala pucat tu i tamo, al tek nakon duzeg maltretiranja, kad bi se sve jako ugrijalo (imo sam srednji serijski lonac a zadnji protok i maknut kat)

 

Fora je kad puca samo ak se auto uz to pucanje ne cuje ko stojadin, i kad pukne, da pukne kak spada :D u svim ostalim slučajevima nije fora neg je KR :D

Link to comment
Share on other sites

kad se usisni ventil se pocne otvarati, ispusni je jos malo uvijek otvoren i kod preotvorenog ispuha dio smjese odma ode u ispuh. I zbog toga auto vise trosi i slabije ide iako se zbog zvuka cini da ide bolje

 

To ti je izvedivo kod jakog prednabijanja. Ali teško da se to može dogoditi, jer je backpressure uvijek u pravilu veći od tlaka koji možeš napraviti turbinom... Znači ovo vrlo teško...

 

Osim ako stvarno imaš totalno raštimane ili loše složene mape ili koristiš preniski lambda kako bi hladio klipove, tako da benzin stalno curi na ispuh... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

kad se usisni ventil se pocne otvarati, ispusni je jos malo uvijek otvoren i kod preotvorenog ispuha dio smjese odma ode u ispuh. I zbog toga auto vise trosi i slabije ide iako se zbog zvuka cini da ide bolje

 

to se zove ispiranje cilindara i vecina sportskijih auta ima finu količinu toga namjerno napravljeno da ubrza protok fluida...to se naravno dogadja u taktu ispuha

 

so I am told...nek me sad ovi koji e guze sa mehanikom fluida dopune :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...