Jump to content

veliki servis audi a4?


Recommended Posts

pa nema on 200 000 km sa autom.. nego 50 000.. nemojte pricat gluposti..

 

pa ne pucaju remeni samo tako.. neka ode kod mehaničara, skine plastiku od remena i neka pogleda u kakvom je stanju.. ali sa 50 000 km i 4 godine sigurno nije za mjenjanje..

Link to comment
Share on other sites

Proizvođač je sa razlogom stavio interval izmjene od 180000 km i bez vremenskog intervala, sigurno to nisu napisali bez detaljnih testiranja. Pa još prije 6-7 godina je interval iznosio 90000 km po čemu se vidi koliko tehnologija proizvodnje napreduje, a mislim da je svima jasno zašto lokalni mehaničari preporučuju izmjenu ranije.

Link to comment
Share on other sites

vidim da u auto zubaku ima u pola cijene radove i materijal na autu stariji od 4 godine!

zupcasti i vodena pumpa za 2.100,00kn

 

2200kn + cca250kn za antifriz, ja išao pitati za svoj. znači, računaj 2500kn.

 

nekako mi nije jasno da jednako košta za leona od 5k€ i audija od 25k€

 

odnosno, pušim đoku lol

Link to comment
Share on other sites

2500 za izmjenu samo zupcastog sa antifrizom je puno

ako se dobro sjecam 3200 sa rukama je bilo zadnji puta kada sam to radio, a mjenjao sam zupcasti, rolice i spaner zupcastog, vodenu pumpu, antifriz, kanalni remen, rolice kanalnog, spaner kanalnog i remenicu alternatora

Link to comment
Share on other sites

ja radio već dva puta takav servis u ovlaštenome na A4, ne sjećam se sada cifre ali računica je bila da se ne isplati radit u fušu

originalni djelovi (tj. origi ugradnja), 2 godine garancije, mobilno jamstvo, pečat u servisnu, izdan račun i državna blagajna bogatija za 25% iznosa

 

Cijene djelova nekih su bile jeftinije u ovlaštenom nego po butigama autodjelova, a neke skuplje, ali sve skupa s rukama došlo skoro na istu cifru

Edited by Goertosing
Link to comment
Share on other sites

Cijene dijelova za sve sto je nabrojano (zupcasti+ spaner i rolice, vodena pumpa, kanalni remen + spaner i klizac i remenica alternatora) u ovlastenom servisu su oko 4500 - 5000kn (ovisno o remenici alternatora). Plus posao.;)

 

Mene je to sve u ovlaštenom koštalo jeftinije od toga skupa s radom

Link to comment
Share on other sites

Zivac to je super cijena ako su originalni dijelovi ili par priblizne kvalitete.

remenje contitech-ovo, spaneri i rolice ina, skf, snr ovisi sta imaju na stanju u ducanu, vodena pumpa meteli, hepu, kwp ovisi koja ide na auto

 

i ak ima garanciju na sve to.

ne kuzim kakvu garanciju?

mislim ako moram za sobom popravljat onda nisam za taj posao

Link to comment
Share on other sites

Cijene dijelova za sve sto je nabrojano (zupcasti+ spaner i rolice, vodena pumpa, kanalni remen + spaner i klizac i remenica alternatora) u ovlastenom servisu su oko 4500 - 5000kn (ovisno o remenici alternatora). Plus posao.;)

 

tako je, baš sam pitao da odmah promijenim i kanalni, i rekao mi je da je samo španer neki na kanalnom oko 1100kn čini mi se, + remen, plus još neki dio, uglavnom, dolazi se na 4500kn.

to je meni jednostavno previše radit na autu od 35000kn.

 

remenje contitech-ovo, spaneri i rolice ina, skf, snr ovisi sta imaju na stanju u ducanu, vodena pumpa meteli, hepu, kwp ovisi koja ide na auto

ne kuzim kakvu garanciju?

mislim ako moram za sobom popravljat onda nisam za taj posao

 

za koliko moš ti ili gdje si već radio napraviti izmjenu tog remenja na 19tdi 110ks boschara :D

zupčastog, jel, i kanalni dodatno, bez da mijenjam španer ako se vidi da je ok.

Link to comment
Share on other sites

Imas par postova prije cijenu i nabrojano sta sam sve mjenjao

Budem sutra pogledao cijene pa javim kolko tocno to kosta

Inace za audia sa pocetka price ako se mjenja svo remenje, rolice i remenica alternatora sve skupa sa rukama je 4100

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...