Jump to content

Q: Honda servis


francuz

Recommended Posts

Prihvatit ce ti to u kojem god servisu, to je njihova obaveza, reci da si pomorac ili sta god i da si zapeo u Brazilu, ja sam redovno te sprehe prodavao liku u Citroen Hrvatska kad me jebao da su se ljudi trebali ranije odazvat, pa je problazilo svaki put...meni je bila muka sa tim kampanjama kad sam bio voditelj garancija jel ljude je bolio kurac, onda sam morao ljude ganjat da dodju u servis napravit...

Link to comment
Share on other sites

Ma ne, nego neki prekidač na vozačkim vratima od kojih se auto može zapalit LOL + mislim da brava nešto ne radi + špricalica za far... a za Ruting sam čuo da su skupi i neljubazni. Pa zato tražim nekog na preporuku.

Link to comment
Share on other sites

Odnos prema kupcu u Rutingu se dramatično promijenio...svako malo me zovu na telefon i nude nekaj...

Kas sam kupovao auto otišao sam u Automehaniku jer me u Rutingu skoro pola sata nitko nije doživio prije 8 godina.

Sve garancijske promjene su vrlo brzo rješavali.. (Zagreb)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Bio u Rutingu, rijesili problem.

 

BTW > kakav je to servis bez vulkanizacije? :D

 

He, he...kakav je to dućan s OEM Honda dijelovima u sklopu servisa na Jankomiru koji radi od 08-16h?....oni vjerojatno nisu čuli da ima ljudi koji rade baš u to vrijeme i baš i ne mogu izać s posla sam tak....

Link to comment
Share on other sites

He, he...kakav je to dućan s OEM Honda dijelovima u sklopu servisa na Jankomiru koji radi od 08-16h?....oni vjerojatno nisu čuli da ima ljudi koji rade baš u to vrijeme i baš i ne mogu izać s posla sam tak....

Ne, nego su oni mišljenja da se Honde ne kvare, pa da ljudima rez. dijelovi niti ne trebaju :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...