Jump to content

coming home funkcija superb 1 generacije


Recommended Posts

Dakle na superbici prve generaciije napravim postupak tako da ugasim auto, ugasim svjetla, blicnem, i lupim po trubi...upale mi se kratka svjetla kad otvorim vrata dakle imam coming home funkciju, ALI odmah sljedeće gašenje paljenje ona ne radi.

Da li neko zna u čemu je problem?HVALA

Link to comment
Share on other sites

a preko VAG COM-a.. samo moram špricanje farova još riješit.. ja sam mislio da sam dobro napravio, ono još gore, sad špricaju još više.. hahahha..

 

jer kod mene je nešto u milisekundama, nije u intervalima špricanja, pa sam sjebao.. :D

Link to comment
Share on other sites

a di vi parkirate? u tunelu? ..ja sam to treci dan sve iskljucio.. cuca bateriju zaqrac..

 

Baš to, imam to na Audiju i svaki put kad dođem s tim kod cure, baba iz stana do (ona što glumi videonadzor tj cijeli dan je na prozoru) odmah se dere s 4og kata 'sinko ostala su ti svjetla na autu'

Link to comment
Share on other sites

meni se svijetla pale cim spustim rucnu i gase cim ju podignem tako da prekidac uopce ne koristim.

 

A za daljinsko tu ne ugraduju mikroprekidace za ler nego da bi mogao uopce upalit auto poslije moram kad stanem drzat kuplung i kocnicu, ubacit u ler, pustit kuplung, povuc rucnu, pustit kocnicu, izvadit kljuc i auto ostaje radit i onda kad izadem i zatvorim vrata auto se zakljuca i ugasi :doh:

Link to comment
Share on other sites

Meni je ta funkcija općenito besmislena s obzirom da ako sparkam auto na parking ili osvjetljava šumu ili osvjetljava cestu (ovisno dal se parkam na nos ili dupe)... A i nije da živim u nekoj kmici pa ne vidim di su mi vrata... Šminkeraj, niš drugo.. :D

Link to comment
Share on other sites

Dakle na superbici prve generaciije napravim postupak tako da ugasim auto, ugasim svjetla, blicnem, i lupim po trubi...upale mi se kratka svjetla kad otvorim vrata dakle imam coming home funkciju, ALI odmah sljedeće gašenje paljenje ona ne radi.

Da li neko zna u čemu je problem?HVALA

 

RESPEKT ako ti se to da radit svaki put... još samo ako moraš držat lijevo uho desnom rukom iza glave dok stišćeš trubu.. doživljaj je potpun... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Meni je ta funkcija općenito besmislena s obzirom da ako sparkam auto na parking ili osvjetljava šumu ili osvjetljava cestu (ovisno dal se parkam na nos ili dupe)... A i nije da živim u nekoj kmici pa ne vidim di su mi vrata... Šminkeraj, niš drugo.. :D

 

+1

 

Jedino ako se po mrklom mraku sparkiraš 20m točno ispred kuće (naravno, ako imaš kuću, prilaz, živiš u šumetini, itd... :D )

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...