Jump to content

T/Q: Reparatura amortizera (gewindi)


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ABV Škrljevo

 

 

po amortizeru/gewindi 100kn ako šalješ skinuto(naravno + poštarina), godinu dana garancije

 

dođeš tamo, skine, reparira, natrag montira 150 kuna

 

radio osobno, preporuka

 

ja imam iskustva s KW ulošcima i posao je odrađen pedantno, malo ih je "omekšao" po želji, sve se može dogovorit, svaka preporuka na posao, brzinu i cijenu!

Link to comment
Share on other sites

ABV Škrljevo preporuka još jedna, jako sam zadovoljna, i moji sad kad će ići na reparaturu opet idu dolje k njima ;)

A kaj se tiče Turnšeka, valjda je jedne jedine amortizere loše složio u cijelom životu, al su očito baš ti završili na mom autu :D

Link to comment
Share on other sites

Bas pricao sa frendovima trkacima iz Rijeke i nitko ko je kod ovog sa Skrljeva radio nije zadovoljan.

Mozda je ok za neke nezahtjevne (std) amortizere, neznam.

Sam slazem svoje amortizere (slagao sam i nekim frendovima) i najveci je problem sto nema dijelova - najcesce su simerinzi problem, pogotovo na gewindama jer su specijalne izvedbe zajedno sa lezajem u istom kucistu.

Poanta dobrog amortizera je da se stavi kvalitetno ulje koje odgovara po gustoci i ne mijenja se s temperaturom.

Najkvalitetnije radi ELF (btw, koristi ga i Bilstein) ali je do njega jako tesko doci.

Link to comment
Share on other sites

Bas pricao sa frendovima trkacima iz Rijeke i nitko ko je kod ovog sa Skrljeva radio nije zadovoljan.

Mozda je ok za neke nezahtjevne (std) amortizere, neznam.

Sam slazem svoje amortizere (slagao sam i nekim frendovima) i najveci je problem sto nema dijelova - najcesce su simerinzi problem, pogotovo na gewindama jer su specijalne izvedbe zajedno sa lezajem u istom kucistu.

Poanta dobrog amortizera je da se stavi kvalitetno ulje koje odgovara po gustoci i ne mijenja se s temperaturom.

Najkvalitetnije radi ELF (btw, koristi ga i Bilstein) ali je do njega jako tesko doci.

 

Ovo sa temperaturom se meni dogodilo kod Luciana na Grobniku. Najpopularniji lik u Rijeci što se kraćenja tiče. Reparirao mi je gevinde i bio sam ful zadovoljan do prve zime, čim su pale temp. auto se nije mogao voziti, morao sam mjenjati i kape amortizera a nisam ni 100km napravio tako. Tada sam ih dao u ABV i više nije bilo problema. Sad što ti kažeš trkači, vjerovatno imaju drukčije kriterije, za normalnu raju ovo je više nego dobro.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj se ni truditi kontaktirati ABV, oni su dobri ako ces nekom penzioneru reparirati amortizere. Par puta sam kod njih radio amortizere i bilo je dobro prvih 3000km.

Najbolje ti je poslati Turseku ili kako se vec zove taj u slo.

Link to comment
Share on other sites

naravno...cimni i rješavamo...četvrtkom je kombi u tvome kraju' date=' a bio bi red da se i ja zaletim :D[/quote']

 

Necu ja jos makar mjesec dana.. Samo da znam racunat na tebe..:)

 

Mozes doc, ne znam gdje cu bit u cet, al vrijeme nas ubija..

Radije dodji iduci tjedan..:)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...