Jump to content

Q: Subaru Impreza 2.0 wxr 2004


Recommended Posts

Ja imam wrx-a 2002 godina. Napravio 30kkm u 8 mjeseci, mana nema nekih. Kada sam ga kupio jedino napravio veliki servis (distirbucija kompletna sa svime ti je cca 3500 kn sa debelim popustom u intercarsu). Moj je chipan na kako bivsi vlasnik kaze 280 ks, mada mi se cini da je to blize 250 i potrosnja je izmedju 10 i 13 litara, 10.5 meni tu po Crikvenici a 13 po Zagrebu. Ako se odlucis na kupnju wrx-a izbjegavaj lansiranja sa mijesta jer je getriba dosta slabasna.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Link to comment
Share on other sites

Ja bi svoju proda,2003 godina sti,auto je u vrhunskom stanju s jako puno opreme(clubsport,whiteline,powerflex,kakumei,kn usis,alu hladnjak,pf plocice,prodrive felge 18,originalne s zimskima)i iman novi set kvacila koji treba staviti te san taman komplet sva ulja prominija!

Link to comment
Share on other sites

Ja bi svoju proda,2003 godina sti,auto je u vrhunskom stanju s jako puno opreme(clubsport,whiteline,powerflex,kakumei,kn usis,alu hladnjak,pf plocice,prodrive felge 18,originalne s zimskima)i iman novi set kvacila koji treba staviti te san taman komplet sva ulja prominija!

 

Ne mogu ti poslati PM, daj mi molim te link na oglas ako ga imas, ili okvirnu cijenu i neki kontakt, mail ili mobitel :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...