Jump to content

pukli odzračivači na čeljustima


Recommended Posts

i ja prije par minuta ostavio čeljusti u gumametalu da to izvade al kažu da će bit možda četvrtak gotovo a možda petak

 

meni je bitno da bude u četvrtak da to stavim na auto jer za vikend imam trku u puli a moram još prije nešto obavljat u crikvenici i senju i bilo bi mi puno jednostavnije u četvrtak krenut iz ZG

 

tko još to može izvadit?

planiram u četvrtak nazvat ove i pitat dal će bit gotovo taj dan il da dođem po čeljusti i vozim nekom drugom na napravi posao...

Link to comment
Share on other sites

te kontra nareznice mozes kupit u bauhausu, pevecu... a anlihtere/odzracivace znam da imaju u ducanu s desne strane av.Dubrava prije okretista Dubec (mislim da se ducan zove "Volan" ali nisam ziher)

 

edit: pazi samo kad radit s tim kontra nareznicama da ne puknu, nisu bas neke ekstra kvalitete ovi setovi sta se kod nas prodaju :)

Edited by Jopa
Link to comment
Share on other sites

zvao sam u gumametal i rekli su da će bit danas gotovo :)

100kn

 

ja sam na ebayu kupio za 40-50 kn set kao na slici...

jest da sam polomio jedan, ali sam ga fakat maltretirao.....

odlično, probat ću pronać i kupit set :thumbsup:

 

Ma nije valjda da su ajnlihteri pukli? :lol: Ja svaki put imam psihičke pripreme prije odzračivanja kočnica zbog tih jebenih ajnlihtera.

 

Mislim da u PA imaš, al je cijena popularna.

hehehe da, vole puknut. ovaj put neću trebat u PA(mislim da ovi stave nove) al dobro da znam za ubuduće :)

Link to comment
Share on other sites

evo mali update

 

čeljusti podignute, montirane i sistem odzračen

dođem u pulu na utrku (fala bogu dan ranije), odem tamo na špur i vidim da su čeljusti mokre- lagano curi ulje.gnjavili se par sati dok to nismo nekak zaštopali i na kraju odzračili na lajtunzima

uništili su navoj vjerojatno dok su bušili i stavili nove odzračnike uz napomenu "nemojte jako stezat"

 

nije prvi put da useru stvar u zadnje vrijeme i više me neće vidjet tamo nit ću ikoga više poslati njima

 

Probaj ih namazat prije montaze sa bakrenom masti..vjerujem da bi trebalo bit bolje sljedeci put kad ces skidat..

ubuduće ću probati tak, tnx

Link to comment
Share on other sites

Sve je više tih "jebenih majstora" koji su se pokvarili...poštene ljude koji znaju posao više nece plačat i ostanu samo jebivetri,zato preporučit nekoga bez grča u želudcu je jako teško danas.

 

Najpametnije bi ti bilo poskidat to dolje...provjeriti kakvi su navoji...provjerit kakve nove odzračnike možeš nabavit i narezat navoje za njih...ako je oštečen navoj sad potraži veca samo pazi da ima dosta mesa za narezat

 

i kao što je bartol rekao malo bakrene masti na navoj i opet ne pretjerano zatezat...ja sam frendu problem rješio samo dodavanjem tanke bakrene pločice ispod samog odzračivača jer onda dosta "mekse" se zasarafi i nekak imam dojam da sam manje zategnuo a bolje da dihta

Link to comment
Share on other sites

tako je, nažalost ih se puno pokvarilo u zadnje vrijeme

 

to je sad i u planu, sadašnji M7 narezat na M8 ili čak M10(ako taj onda ostane još oko 2mm mesa okolo) pa bi moralo bit dobro al naravno prije toga vidjet dal se mogu nabavit takvi odzračnici

Link to comment
Share on other sites

tako je, nažalost ih se puno pokvarilo u zadnje vrijeme

 

to je sad i u planu, sadašnji M7 narezat na M8 ili čak M10(ako taj onda ostane još oko 2mm mesa okolo) pa bi moralo bit dobro al naravno prije toga vidjet dal se mogu nabavit takvi odzračnici

 

Meni su na prednjim čeljustima veći (ventilirajuče), tak da možda za njih narezat. Sad ću ti pogledat koji su točno na serviceboxu.

 

Mislim da su M10, šifra 442826, na serviceboxu ne piše dimenzija, ali u P.A. za tu šifru kaže OZRAČNIK 10MM i cijena 46,05 kn.:D

Edited by Rallye
Link to comment
Share on other sites

vjerojatno su M10, znam da dost PSA auti ima takve naprijed

 

46kn :eek::eek: neko se dobro najeo droge al ak treba uzet ću to pa sam miran

kad smo kod toga bilo bi u redu da smontiram i ja te jače prednje čeljusti kaj doma stoje godinu i pol :jelen:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...