Jump to content

zagrebcani pomoc!!!


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

smartass... sad ne pričamo od hrđi :D:D:D:D

 

kako Prez voli reći... japanski opel

 

Jbg, danas sam dobre volje, pa prcam. :P

Makar to i inace radim...

 

Ontopic: Zao mi je kaj nemam sliku sa prve sezone 402 SR-a u Gorici. Vozio sam E39 i pokupio sam M10 vijak u gumi 245/45/17 koja je imala ni 2000 km. :(

Link to comment
Share on other sites

ja sam sebi baš napravio rezervnu gumu, uzeo u salonu novu-polovnu felgu koju su skinuli sa nekog Avensisa socijala kojemu su naknadno stavljali alu felge i kupio još jednu gumu i mirna Bosna. nije baš jeftino bilo, ali iskreno kad sam uzimao auto nisam se ni sjetio pitati jel se može doplatiti rezervna guma. jedino što je na knap stalo u rupu, u mm!

i upravo mi se ovakva situacija motala po glavi kao što se dogodila Gmajni, što ako budem na autoputu sa obitelji a razleti se guma da je ne možeš pokrpat sa sprejom. sad mi je još lakše zbog potrošenih para!

Link to comment
Share on other sites

oni čepovi što se zabiju i zagriju baš i nisu neka sreca...cesto se zna pojavit bubreg na tom dijelu baš...kod nas pred firmom se zna desit da pokupiš šaraf nekad...

 

obično 3,5x17 svaki put me košta 50kn skidanje,krpanje iznutra i balans,ovi čepovi su dvaput jeftinija solucija ali nemam povjerenja u njih baš s tim eventualno krpam na traktorima ili kombajnima gume

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...