Jump to content

Fitinzi i pleteni lajtunzi ebay??


Recommended Posts

Dali je ko kupovo na ebayu pletene lajtunge i fitige?? Gledam to malo pa sve u u nekim AN brojevima. Zna li netko nesta vise o tome ili jos bolje radio sa tim?

 

Evo recimo ovaj mi se cini da bi odgovaro po velicini za gorivo, samo bi vjerojatno trebao tokariti prijelaz sa spojit se na rail goriva

 

http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=360529032127&cmd=VIDESC

Link to comment
Share on other sites

Ma znam i za njih i za vep..al mislio ovo nesto da si sam mogu doma skrojit da nemoram sto puta u zg..

 

Mani se i Hansaflexa i VEP-a nego kupi ono sto ti treba i sto je provjereno, jer se sa kocnicama nije za igrati.

Kod nas NITKO nema licencu za izradjivat lajtunge kocnica na motornim vozilima.

Hansaflex to sigurno ne radi, dok VEP hidraulika to radi ali, ..........sve do jednom.

Link to comment
Share on other sites

Mani se i Hansaflexa i VEP-a nego kupi ono sto ti treba i sto je provjereno, jer se sa kocnicama nije za igrati.

Kod nas NITKO nema licencu za izradjivat lajtunge kocnica na motornim vozilima.

Hansaflex to sigurno ne radi, dok VEP hidraulika to radi ali, ..........sve do jednom.

 

Hel npr.

 

http://www.lancerregister.com/showthread.php?t=419837

 

Bio je nedavno i popust, islo je za nekih 45 GBP, to mi se zbilja ne cini previse...

Link to comment
Share on other sites

Mani se i Hansaflexa i VEP-a nego kupi ono sto ti treba i sto je provjereno, jer se sa kocnicama nije za igrati.

Kod nas NITKO nema licencu za izradjivat lajtunge kocnica na motornim vozilima.

Hansaflex to sigurno ne radi, dok VEP hidraulika to radi ali, ..........sve do jednom.

 

Ma meni netreba ta kocnice, vec gorivo i mozda odusak motora.. A to bi mozda i ocaj čajnez drzo :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...