Jump to content

Ne vergla :(


Recommended Posts

Znaci ovako... jucer sam se normalno dopeljao iz Zagreba do mora... tu u Brelima

sam jucer dok smo tražili apartman gasio i palio auto više puta, normalno je verglao

i palio. Danas odlucimo ici u ducan... i fino se iznenadim.. nece upalit, znaci kad

okrenem kljuc upale se normalno sve lampice ali nece verglat... akumulator je novi

a i provjerio sam ga tako da sam upalio svijetla... i zena je gledala da li oslabe kada

se kljuc stavi u poziciju da vergla auto... truba isto u tom trenu radi... znaci akumuator

ok...

Onda sam pokusao i uspio upaliti auto na guranje... vozio sam se dvadesetak kilometara

nakon sto sam ga ugasio opet ne vergla, ovaj puta sam stao na nizbrdici pa sam sa lakocom

upalio na žgance :D

 

E sada ja mislim da je najvjerojatnije otisao anlaser... ali imam jos jednu dvojbu... da li

je moguce da zeza bravica... odnosno elektronska blokada motora ("kljuc" "kod" zastita)...

da li se moze auto upalit na guranje ukoliko je problem u bravi / kljucu ??

 

p.s. probao sam upaliti i sa svojim i sa ženinim kljucevima... 0 bodova...

 

radi se o BMW E36, 316i 1996g.

Link to comment
Share on other sites

hvala momci.. znaci anlaser je krivac... pomislio sam ja i na onu staru da ga mlo kvcnem sa necim,

ali bas je na krasnom mjestu smješten... od usisne grane i svog kablovinja ga uopce ne mogu niti

vidjeti a kamoli da bih ga mogao doci sa necim do njega.

Link to comment
Share on other sites

Ne mora biti - ja sam isto imao akumulator 2 tjedna pa je "umro", probaj ga kod nekog mehija sa debljim kablovima napunit. S onim tankima s benzinske nema sanse jer imaju premali poprecni presjek.

 

Kazem, identicnu situaciju sam imao, mislio sam da je alnaser, otisao kod elektricara pa se ispostavilo da je do aku. Probaj, nemas kaj izgubit ;)

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj da li je tanka zica (50+ sa bravice) spojena na anlaser.

Ako je, uzmi komad zice i direktno plus (sa akumulatora) na kratko spoji na tu tanku zicu. Ako bude ukopcao i vrtio, onda je nesto do bravice ili osiguraca, a ako ne, poslusaj da li se cuje ukapcanje automata. Ako ne ukapca, onda je krepao automat,..... sto je i najcesci kvar. Ako ukapca a ne vrti, mogu biti i cetkice i automat (ne prebacuje 30+ koji je ona debela zica, na elektromotor/rotor)

 

Zaboravio napisati da auto bude u leru i bez kontakta (ako das kontakt auto ce upaliti ako zavrti) kad budes spajao tanku zicu sa plusa na anlaser (automat anlasera)

Edited by KIMI_1.8T
Link to comment
Share on other sites

posto mi je auto poprilicno nizak... sa donje strane dok sam tu na moru... nema sanse da dojdem do anlasera...

sa gornje se uopce ne vidi... ako se dobro sjecam dok sam radio generalku anlaser je bas negdje ispod usisne

grane i sve treba to raskopat da se dojde do njega... tuko bi se sada po glavi sto ga nisam reparirao dok je

bio vani :D:D nista palit cu na guranje... kada se vratim u ZG budem na grabi probao dat struju direkt na

anlaser pa cu znati na cemu sam...

 

Jedino sto me malo strah... ako ce auto stajat 10 dana bez da ga palim ocu li ga uspjet upalit i na guranje...

ili mozda da ga upalim svakih par dana i malo provozam...

 

 

thnx koren budem isprobao i akumulator, iako sumnjam da je on krivac, obicno kada je akumulator

slab to se vidi na svijetlima i trubi ...

 

Bushido... e koma sto se guzve tice... 4h smo jucer trazili smještaj... preko 90 brojeva smo zvali

i nigdje mjesta... a one agencije isto, cim na vrata ujdes vec vicu da nemaju nista... na kraju vec

smo ludi bili i zena otisla doslovno u vrt nekim ljudima di je pisalo privatan posjed... i tu smo nasli

apartman :D

Link to comment
Share on other sites

Kimi hvala na opsežnim uputama... isprobati cu sve što si napisao kada dojdem doma i napeljam auto

na grabu... tu na moru niti imam alat za raskopat usis kako bi dosao do anlasera... a niti imam komad

zice sa kojim bi izvodio testove :D

 

P.S. auto mi ima i plin... tako da plinska instalacija jos dodadno onemogucuje pristup.. ona glupa vodena

crijeva za grijanje plinske instalacije te hrpetina žica koji idu na plinsku instalaciju su naravno sva tamo

oko usisne grane i sva su na knap :(:(

Link to comment
Share on other sites

bio sam u Brelima prosli tjedan. Guzvara u Brelima. reko da u Podgori stanem al zena i klinci planiraju za mene.

 

sad sto se teme tice, probaj samo spojit se dobrim kablovima na drugi akumulator. malo ce cetkice pogurat, ali anlaser je definitivno za doktora.

Link to comment
Share on other sites

Bushido... e koma sto se guzve tice... 4h smo jucer trazili smještaj... preko 90 brojeva smo zvali

i nigdje mjesta... a one agencije isto, cim na vrata ujdes vec vicu da nemaju nista... na kraju vec

smo ludi bili i zena otisla doslovno u vrt nekim ljudima di je pisalo privatan posjed... i tu smo nasli

apartman :D

 

Ma znam... i sam sam tu...ako mogu sto i kako pomoci,vici...

Sto se smjestaja tice,ajmo reci da sam ga krenuo traziti na vrijeme pa sam poludio u i sa silnim brojevima.. a kamo li nebi covjek sad, u sezoni...

ali da mjesta ima, ima... samo treba biti uporan..

 

 

 

Gdje si sad?

Ako si još tu oko Makarske javi se, imam prijatelja mehaičara pa ga mogu zamoliti da dignemo auto na dizalicu i vidimo šta je.

 

Svaka cast R* :thumbsup:

 

Iako,vjerujem da je covjek dosao na g.o., a ne sarafati po autu... :D

Link to comment
Share on other sites

Jebiga ljudi, ovi termini se rezerviraju do 1.5. maksimalno. Ovo što ostane poslie su ili špekulanti koji žele uhvatiti bolju cijenu kad im dođe gost na vrata, ili ako je nekom otkazana rezervacija.

 

 

 

Iako,vjerujem da je covjek dosao na g.o., a ne sarafati po autu... :D

 

Nije da ćemo generalku radit. Dignut auto na dizalicu, svak s po pivom u ruci gledat zamišljeno po motoru i sipat teorije :D:D

Link to comment
Share on other sites

slazem se,ima ljudi koji otkazu rezervaciju pa se tako domaci nadju u "nevolji" ali ima i jako puno ovih koji igraju na tu "drugu" kartu... A ono sto se nudi, boze sacuvaj...

 

Ali necemo o tome, bar ne ovdje da kolegi ne uneredimo temu (do kraja)... :D

 

 

Eh to mehanicarstvo... :D

 

2Rock*: reci mi, di mogu stati u Makakrskoj, da je relativno blizu rivi i ostaviti tamo auto na cijeli dan ? Meni pao na pamet Lidl-ov parking? Ima li sto blize?

Link to comment
Share on other sites

Ako hoćeš besplatno to ti je najbliža realna opcija. Imaš nešto sitno oko policije, ali to je teška lutrija uloviti. Ako misliš na plažu onda pogledaj oko zgrada iznad i zapadno od kolodvora.

 

Uglavnom, Jaki ako ti što treba javi se 098/902 2013

Edited by Rockatansky
Link to comment
Share on other sites

mali update, danas je do mene svratio frend, pa reko idemo probat upalit na kablove.

znaci prvo sam probao bez kablova upalit... nista.. ne vergla... onda sam se spojio sa

kablovima na njegov auto koji je bio upaljen i cim sam okrenuo kljuc odma je zaverglao

i bez problema upalio.

nakon toga sam odspojio kablove sa aku, i probao jos jedno 6 puta palit i gasit, uredno sam

svih 6 puta zaverglao i upalio... nakon toga sam se odpeljao do makarske natocit plin, i nakon

sto sam na pumpi stao i ugasio auto vise ne vergla... upalio sam na guranje i vratio se u brela,

probao jos jednom upalit.. 0 bodova, opet ne vergla...

 

sve mi je to jako cudno, po ovom ponasanju bih rekao da 100% nije problem u bravi... sve mi nekako

vuce na akumulator... mozda je jedna celija u šlusu pa ne daje dovoljno struje da zavrti anlaser... ili

mozda alternator ne puni kako treba pa se aku isprazni.. a moguce je da je ipak do anlasera... moguce

da je preko kablova upalio jer u tom slucaju ima 14,5 V pa je bio jaci "šus" i uspio se zavrtit... heheh kaj

sve meni ide po glavi... a nemrem dokucit kaj bilo pa malo dijelim sa vama svoja razmišljanja.

 

rockatansky puno hvala na ponudi za pomoc, budem ju i prihvatio da mogu mirno spavati, nisam te htio smetat

u vecernjim satima na telefon, imas pm :notworthy: a budem zvrcnuo sutra.

Link to comment
Share on other sites

kako je Koren rekao je 90%aku... ali uzmi samo negdje (posudi unimer) pa vidi koliko ti daje alternator van... ako je aku. nov jako male šanse (ma da ih nećemo isključit) da je jedna u kratkom spoju... sve šta je ispod 14V je do alternatora.. (sva trošila isključena)

 

imao sam sličan problem sa bivšim autom koji je filao 13,67V i onda svakih 2-3mj. negdje na guranje... (ovisno o potrošačima)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...