Jump to content

Gume-gdje kupiti?


Lonewolf

Recommended Posts

Ispricavam se ako vec ima negdje otvorena tema,nisam nasao...

Zanima me gdje kupiti gume,ali da imaju dostavu jer sam iz Du...ovdje su nabili cijene na sve,a trebam neke niskobudjetne gume za prvu ruku :thumbsup:

Treba mi 215/40/17 dimenzija,pa ako tko ima,nek vice :D

Molydon znam da ima webshop,i izbor je koliko toliko ok... Firma.hr navodno prodaje gume sa prastarim DOT(ima li tko iskustva?)

Jos neka stranica,preporuka?

Link to comment
Share on other sites

Ovo gume.com.hr mi zvuci ko navlakusa neka za maznut lovu,i plus izgleda ko da je prevedeno translatorom...ima tko iskustva iz prve ruke?

 

Moj prijatelj je pred 2 mjeseca uzimao preko njih, i nikakvog problema sve proslo korektno, neke 19ice su bile u igri.

 

Vidi jos sa Exfreeriderom, on ti ima dobre cijene i dogovorite dostavu.

Link to comment
Share on other sites

Meni je od rođaka prijatelj naručiva od njih gume i sve je bilo ok, još je on prije kupova kad nije bilo Europske unije.

To je Njemačka firma (Hannover), mislim da nebi trebalo bit nikakvih problema pogotovo šta sada nema granica, carine itd. pa bi trebalo bit sve brže i jednostavnije!

Link to comment
Share on other sites

da

vozija sam conti 3,premekana bocnica i brzo otisle vragu,je da sam ih koji put i zapalija

sad sam zavrsija sa ps3,vrhunska guma,drzi do zadnjeg mm,36000km napravile

sad sam zavrsija krug,a bridgstone mi se svida zbog tvde bocnice,vozija re050a,vidicemo kakve ce ove sad bit,izgleda da je nova guma,nema je na testu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...