Jump to content

2DIN android Headunit (odvojivi tablet)


Misek_Chipsy

Recommended Posts

Gledam malo po ebayu one ERISIN uređaje, i naletim i na ovaj:

http://www.ebay.com/itm/New-Android-4-1-Tablet-7-2-Din-In-Dash-Car-DVD-Radio-Stereo-WiFi-3G-GPS-DVB-T-T-/161113156341?pt=US_Car_Monitors_w_Built_In_Player&hash=item258317aaf5

 

nije nesto jak, ali za te potrebe mislim da je skroz ok. Odvojiv tablet, GPS navigacija, bluetooth...

a ovaj konkretno kosta 60 dolara s free shipingom??? (iako mi je to nekako jako sumnjivo niska cijena, s obzirom kolko kostaju ostali, al opet... ak to funkcionira kak spada, nije ni 300 dolara neka velika cijena kad se pogleda kolko kostaju multimedije sa navigacijom + sto je ovo skroz modabilno, tj karte navi koje god os, aplikacije itd...

 

Jel netko imao iskustva s time, ili se priliku poigrat?

Link to comment
Share on other sites

na pumpkin store mislim :

http://stores.ebay.com/Pumpkin-Car-Stereo/Car-GPS-Stereo-For-Toyota-/_i.html?_fsub=3732040011

 

edit: samo sad nemogu nac na njihovim stranicama.

Mozda bas na ERISIN, al opet ima vise proizvodjaca.

Nemogu na poslu sad bas trazit, al gledao sam to vec prosle godine bio.

Edited by Misek_Chipsy
Link to comment
Share on other sites

Vidio i ja, al isto tako je novi, i ima jos jedan device po toj cijeni + ne poklapaju mu se bas info pa sam skeptican. Pogotovo jer je to dost veliko, a po toj cjeni su samo najjeftiniji tableti za kupit, dok ej tu jos 2DIN cradle sa GPS-om suceljem, pojacalima, bluetooth, interface itd itd + sto je to relativno velko i tesko. A normalno kosta par puta vise. Znam da dobim novce ionako natrag al ono :)

Link to comment
Share on other sites

2plastikman - to neznam

2raptor- nije nesto posebno brz, radi 512 rama, al nije da treba tu neka brutalna brzina, neces ga koristit za ucestalo surfanje itd.

Sta se tice cijene, ovo je onak... upitna cijena, probably fake jer normalno se krecu od 200,250-400 USD ti uređaji (ovisno o karakteristikama).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...