Jump to content

2DIN android Headunit (odvojivi tablet)


Misek_Chipsy

Recommended Posts

ma štiti paypal k...

paypal ti javi da pošalješ prodavaču to natrag pa kad platiš 200+ kn poštarine s brojem za praćenje onda samo lijepo gledaš kako prodavač odbija preuzet paket i kako paypal donosi odluku da nema refunda jer nema potvrde da je prodavač preuzeo paket. To što je namjerno odbio, njih ne zanima

 

imao sam ovakav sličan uređaj prije i kvaliteta je slaba, zvuk lošiji od nekih brandiranih multimedija, slika na ekranu također lošija, zablesira se češće, sporo, dva puta mijenjao USB konektor i lemio, stalno nečim živcira, na kraju crko i nakon toga složio CarPC. Prednost je što se za male novce dobije hrpetina đinđa minđa i opcija, pa se ipak isplati. Carina se ne može izbjeć ali barem se nećete tlačiti kao ja sa HAKOM-om (morao sam nabavljati dokumente sukladnosti, certifikate, njima plaćat naknade za atest itd)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto bi netko htio ovakav uređaj, pogotovo ne u auto kao ICE headunit ...

Pa jbt kupovali smo P88, P88 i ne znam šta za 500 ili više EUR tamo nekad da bi imali da to sve nečemu zvuči i izgleda, a sad bi ovo što je em loš HU, em loš tablet ...

 

Za 300 ili slično dolara se kupi pošteni 2din HU sa multimedijom i svim ... a tablet je tak i tak glupost uglavnom..

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi vam osnova za biranje 2din trebala biti citljivost ekrana na suncu.

 

Slažem se. Čitljivost ekrana je najvažnija, nakon toga osjetljivost/preciznost na dodir, pa radio receiver, onda brzina rada, pa podržani formati i tek onda sve ostalo...

 

Džaba ti spajanje rikverc kamere kad to nit ne vidiš od refleksije sunca, prebacuje se 5 sekundi, itd.

Edited by Mramor
Link to comment
Share on other sites

Mene je samo lcd sa kontrolerom i usb touchscreenom kostao skoro 1500kn sa carinom i spedicijom. I dosta je dobro citljiv na suncu, zapravo vrhunski naspram neki kupovnih 2din sto sam vidio.

Samo sto mi fali jednostavan i stabilan hardver na koji bi to sve spojio.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...