Jump to content

busenje radilice za drugaciji zamasnjak


Recommended Posts

Kemija za kemijom.. hehe :)

Namontirao bi drugaciji zamasnjak od originalnog, taj zamasnjak ima dosta manji razmak rupa a posto busenje zamasnjaka ne dolazi u obzir prilagodio bi rupe na radilici. Koliko je to sigurno? Dali ce se ipak previse oslabiti radilica i povecati mogucnost od izletavanja zamasnjaka? Alatnicar koji mi inace radi takve kemije mi veli da to sve stegnuto kako spada sa jednom kajlom/pinom ne predstavlja neku opasnost, ali svakako bi volio cuti tudje misljenje :)

Link to comment
Share on other sites

2 Željko- znam stari, toga se i ja bojim.. upravo zato sam tražio drugo misljenje. :)

 

Kontaktirao sam Helix da mi naprave zamašnjak od delte integrale sa drugačijim rupama za radilicu. :)

Edited by Jopa
Link to comment
Share on other sites

Kemija za kemijom.. hehe :)

Namontirao bi drugaciji zamasnjak od originalnog, taj zamasnjak ima dosta manji razmak rupa a posto busenje zamasnjaka ne dolazi u obzir prilagodio bi rupe na radilici. Koliko je to sigurno? Dali ce se ipak previse oslabiti radilica i povecati mogucnost od izletavanja zamasnjaka? Alatnicar koji mi inace radi takve kemije mi veli da to sve stegnuto kako spada sa jednom kajlom/pinom ne predstavlja neku opasnost, ali svakako bi volio cuti tudje misljenje :)

 

Dal se zamašnjak može varit??? Kaj se onda nebi mogle zapunit orginalne rupe i onda zbušit druge da odgovara na tvoju radilicu???

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...