Jump to content

Usluge detalinga i kemijskog čišćenja "Polirko"


Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Decki, o ukusima se ne raspravlja i mercedes je bomba. auto ima manje od 150000 km, al morate shvatit ako vise clanova obitelji voze auto imaju različit znoj i druga čije reagira na kožu, drugo ja neznam di je sic ispucan a ja sam radio po autu, trece mogu vam ML 63 sa 100 hiljada poslikat s kojim se vozim pa cemo vidjet sto cete rec na stanje. molio bi da se ne komentiraju bezobrazno auti u znak postovanja prema clanoima foruma kojima je odradjen posao i koji su mi dozvolili da postam slike jer poanta mog posla, a ne komentiranje stanja vozila i traženja igle u koncu čim se radi o boljem autu jer cu na svakom pronaći miljardu grešaka pa makar i novom u salonu

 

Hvala

Polirko

Link to comment
Share on other sites

Slike nekih uradaka prije i poslije pa bacite pogled

 

Audi A6 kemijsko

 

 

 

 

dsc0547.jpg

 

dsc0549.jpg

 

 

Imaš fotku kako ovo izgleda nakon pranja? Meni najviše smeta što te "higjenske" stvari svi isfušare (niti ne taknu gumbiće, palice za paljenje žmigavca...) a najviše zbog toga dajem auto na kemijsko. Iskreno mi se živo fućka kako auto iz vana izgleda, ali sam bolestan na prljavštinu.

 

Poslije zime trebam A8 i Passata dati na kemijsko...

Link to comment
Share on other sites

Poznato je i meni, no nek vlasnik komentira... dio pribora za čišćenje mi je cetkica za zube, pa jedna za nokte itd.izričito pazim na stvari kao vent otvori, ručice, prekidaći, pore i prorezi. nažalost zaboravio sam taj dio poslikati poslije, ali budem na nekom od idućih vozila.

Link to comment
Share on other sites

Imaš fotku kako ovo izgleda nakon pranja? Meni najviše smeta što te "higjenske" stvari svi isfušare (niti ne taknu gumbiće, palice za paljenje žmigavca...) a najviše zbog toga dajem auto na kemijsko. Iskreno mi se živo fućka kako auto iz vana izgleda, ali sam bolestan na prljavštinu.

 

Poslije zime trebam A8 i Passata dati na kemijsko...

 

na žalost nema fotke, ali mogu ti potvrdit da je sve stvarno očišćeno.

I ovo je bio prvi put da je taj auto iznutra profesionalno očišćen otkada je izašao iz tvornice.

za puno stvari sam mislio da ni neće moći biti očišćene, a očistio ih je.

 

 

inače posljedica ovakvog izgleda auta je način na koji se isti koristi.

 

stoji po dva tjedna, pa se odveze do dućana i onda opet stoji pun k i tako zadnje dvije godine bez da se i prebrisao iznutra.

Link to comment
Share on other sites

na žalost nema fotke, ali mogu ti potvrdit da je sve stvarno očišćeno.

I ovo je bio prvi put da je taj auto iznutra profesionalno očišćen otkada je izašao iz tvornice.

za puno stvari sam mislio da ni neće moći biti očišćene, a očistio ih je.

 

 

inače posljedica ovakvog izgleda auta je način na koji se isti koristi.

 

stoji po dva tjedna, pa se odveze do dućana i onda opet stoji pun k i tako zadnje dvije godine bez da se i prebrisao iznutra.

 

Hvala:drink:

Link to comment
Share on other sites

pa recimo da bi bilo detailing pranje, glina i dva sloja swissvax onyx od 600 do 900kn. uzmimo u obzirom da je piksa samo voska od 350 eura. ima puno reviewa po detailing worldu pa se moze vidjet efekt. ja sam vidio jednog 599 sa tim voskom mjesec dana nakon nanošenja i reakcija je bila:eek:

 

Stvarno vrijedi financija

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Evo danas bio na tretmanu. Nikad mi ovako dobro nitko nije oprao auto. Dapace, osim kemijskog dobio i poliranje zadnjeg spojlera, haube, popravak ostecenja i cisxenje auspuha... definitivno preporuka ako zelite top odradjen posao.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Bio kod polirka u cetvrtak kod polirka na pranju van i unutra. Sve sto mogu reci je da nigdje drugdje neidem na pranje vise.

 

Prosao je cetkicom tipke za prozore, gume su i dalje ciste i crne nakon par dana, auto se sjaji jer ga je prosao nekim voskom nakon pranja i to.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...