Jump to content

Usluge detalinga i kemijskog čišćenja "Polirko"


Recommended Posts

Lijepi pozdrav svim članovima

 

Velika večina zna da se bavim uslugama poliranja ,detailinga i kemijskog čišćenja automobila :cool: ,slobodno se javite na polirkotomek@gmail.com ili broj telefona : 0955934779

 

Više informacija na FB profilu https://www.facebook.com/polirko.tomek ,uskoro web stranica u pogonu :thumbsup:

 

 

trenutna akcija koja je u tijeku :

 

DETALJNO VANJSKO PRANJE(zaštitne plastike oko kotača, okviri vrata i haube, naplataka, guma) , ČIŠĆENJE LAKA GLINOM te DVOSLOJNO VOSKANJE (voskom po izboru Meguiars Nxt, GoldClass, Ultimate, Mirror Glaze, uskoro u ponudi SwissWax i Chemical Guys) za osobna vozila ovisno o veličini od 150kn do 250 kn. 200 do 350 kn za terenska vozila i teretna vozila.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

A ako uopće ne perem auto, jel to OK?

 

šamponi sa samoposlužnih skinu vrlo brzo.. na njima najbolje samo čistom vodom ispirat..

 

a kod kuće il već gdje kad pereš onda sa šamponom koji ne skida vosak.. to imaš više vrsta..

Link to comment
Share on other sites

Najbolje i prije i nakon.. :D

Najbolje i prije i tijekom i nakon

 

A nakon kolika pranja se skine taj "utrljani vosak" s auta?

Samoposlužne nakon jednog pranja skinu 60-70% voska a nerijetko i 100%. Koriste preagresivne šampone

Ali manje više i sve ostale praonice jer su skuplji šamponi koji valjaju a ne skidaju vosak

 

po beadingu vidiš. Prskaš ga miniwashem i dok god se voda skuplja u kapljice (i primjećuješ brzo kretanje tih kapljica po površini laka dok ispireš) znači da ima voska. Ako se razljeva onda je tu vosak skinut ili preslab

Vosak uvijek prvo oslabi na haubi, na krovu i na donjim djelovima prednjih vrata

 

ovaj šampon ti je dobar za vosak, a traje dosta jer dovoljno je potrošit par kapi za jedno pranje:

http://i4detailing.co.uk/shop/dodo-juice-born-to-be-mild-ph-neutral-shampoo.html#.Uo_kS-JCqUk

Link to comment
Share on other sites

ovisi s cim peres i kako. samoposluzne imaju jake sampone i skinu vosak brzo, doma ako peres mekanim rpom i samponom moze dugo. nekih 10ak pranja.

 

Ovisi kako i gdje pereš auto (obično su na samoposlužnim praonicama agresivni šamponi koji skidaju vosak nakon svega 2-3 pranja).

 

šamponi sa samoposlužnih skinu vrlo brzo.. na njima najbolje samo čistom vodom ispirat..

 

a kod kuće il već gdje kad pereš onda sa šamponom koji ne skida vosak.. to imaš više vrsta..

 

Najbolje i prije i tijekom i nakon

 

 

Samoposlužne nakon jednog pranja skinu 60-70% voska a nerijetko i 100%. Koriste preagresivne šampone

Ali manje više i sve ostale praonice jer su skuplji šamponi koji valjaju a ne skidaju vosak

 

po beadingu vidiš. Prskaš ga miniwashem i dok god se voda skuplja u kapljice (i primjećuješ brzo kretanje tih kapljica po površini laka dok ispireš) znači da ima voska. Ako se razljeva onda je tu vosak skinut ili preslab

Vosak uvijek prvo oslabi na haubi, na krovu i na donjim djelovima prednjih vrata

 

ovaj šampon ti je dobar za vosak, a traje dosta jer dovoljno je potrošit par kapi za jedno pranje:

http://i4detailing.co.uk/shop/dodo-juice-born-to-be-mild-ph-neutral-shampoo.html#.Uo_kS-JCqUk

 

A da se opere u samoposlužnoj možda?

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja se ispričavam radi odsutnosti.

 

@goran auto nakon kemijskog stoji cijelu noć ako treba i dan u grijanoj garaži dok se ne osuši ovisno o interijeru. takodjer volim naglasiti da vadim siceve van. to obavljam kako treba i bez oštećenja s obzirom na dugogodišnje iskustvo ugradnje autoskustile, parking senzora, multimedie itd.

 

@ kegalj to mi je drago čuti, slike ce bit cim pokrenem mob na kojem su slike jer se utopio ��

 

@rene vosak se ispire ovisno o učestalosti pranja i preporučio bi SUPERWASHER samoposlužnu praonicu na bundeku jer koristi Fra-ber i meguiars šampone koji sadrže voskove pa traje dulje u odnosu na ostale praone koje koriste praškove za pranje.

 

u ponudi prije zime imam detailing pranje, iznutra(skidanje pojedinačni mrlja na interijeru) i izvana, čišćenje laka glinom, mjestimično poliranje pojedinih oštećenja, detaljno pranje felgi, guma i oplate oko kotača, dvoslojno voskanje ( meguiars nxt, gold class ili ultimate tekućim voskom po izboru), turtle wax zaštita za stakla(preko 60kmh netrebni brisači) od 200 do 400 kn ovisno o velicini vozila. mislim da je ponuda prihvatljiva za svaki budget.

Edited by polirko
Link to comment
Share on other sites

Nema po zimi susenja kaj god da mi netko kaze. Moj auto bio kod Bobe i grijanje 5h u autu na max i nije to to. Mos se slikat kad auto nemre bit vani na 30 stupnjeva

 

Ima ako je grijana garaža i vozilo raskopano pa stoji koliko je potrebno da se osuši. tak i tak plaćam

grijanje ?

Link to comment
Share on other sites

Nema po zimi susenja kaj god da mi netko kaze. Moj auto bio kod Bobe i grijanje 5h u autu na max i nije to to. Mos se slikat kad auto nemre bit vani na 30 stupnjeva

 

Auto je bio kod Tomeka nepuna 2dana i vratio se kompletno suh, a oba dana je vani padala kisa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...