Jump to content

koji ku*** i grijanje i autooo...


Recommended Posts

ak je ovjes i motor ok, zasto ne??

stara drla je onaj auto koji se raspada i nis ne valja na njemu... ovo je stariji dobro odrzavan auto... nikako stara drla...

 

sorry na OT

 

Tocno to. Tako radim sa svakim "starim" autom koji kupim. Odmah kod frenda na grabu i promijenim sve vitalne stvari na ovjesu/gumama/motoru ako je potrebno i gas. Ionako ne podnosim nikakva klaparanja iz ovjesa. Eventualno ako se dogodi kakav cvrcak u interijeru koji se ne moze izbjec jer je to ipak stara kanta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

e da, koliko je vremena potrebno da tdi 110 digne radnu temepraturu lagane voynje na temp oko -5 ?

 

Meni s ispravnim termostarom i svim ostalim, nekih 3 km voznje, ali racunaj da kad ti dojde na 90 stupnjeva po

tabli od auta, to ti je tada nekih 64 i onda se postepeno dize iako mislis da je na 90

Link to comment
Share on other sites

e da, koliko je vremena potrebno da tdi 110 digne radnu temepraturu lagane voynje na temp oko -5 ?

 

6 stupnja vanjska temp, 6km vožnje, temp. po čukici na 70.

 

A ono bitnije, nakon 15km vožnje po toj vanjskoj temperaturi (45min po gradu), ulje se tek krenulo dizat i na cca 65 stupnjeva je (voda je onda na 90)...

Link to comment
Share on other sites

jel klimatronic? Kladim se na termostat al mogu biti i klapne npr.termostat na 110hp ti nije teško za zmjenit i dođe nekih 80kn i litru antifriza češ potrošit.

 

Meni je na golfu pukla štangica ona kaj se okrene topli zrak pa sam vrtio bezveze a auto ne grije nikako,motor se naravno u redu zagrijavao

Edited by bojan25
Link to comment
Share on other sites

Mislim da moj nesto zeza s temp al uskoro je servis pa cu im reci nek pogledaju..

 

Auto je preko noci u garazi, temp je oko 9-10 C.

 

Ventilacija mi pocne toplo puhati vec nakon par sto metara ali temp vode se jako polako dize. Danas sam bas pazio i tek nakon 10 km je voda bila na 90. Ulje je na 75. Rezim voznje guzva i stani kreni, jutarnje guzve standardno.

 

Voda 7.4 km

fotografija-1.jpg

 

Voda 9.5 km

fotografija-2.jpg

 

Voda i ulje 10 km

fotografija-5.jpg fotografija-4.jpg

 

Jel to moze bit normalno?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ako je neispravan termostat tj.ostaje otvoren... onda ti se donje i gornje kiler crijevo jednakom brzinom zagrijavaju a ako je ispravan onda ti se prvo zagrije gornje pa tek onda donje tj.kad termostat otvori cca 87stupnjeva recimo. naravno upalit hladan auto pa onda gledat sto se od ovoga dešava. sumnjam da ti je vodena pumpa jer bi auto zakuhao

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...