Jump to content

Pjeskarenje/plastificiranje?


drahic

Recommended Posts

Dali je itko pjeskario i plastificirao celicne felge i da su mu zimski set?

 

Iskustva? Kak drzi plastifikat po zimi na -10 i soli?

 

Drži bez greške...pjeskarenje+plastificiranje...radili smo i teretni program, čeličane..

Link to comment
Share on other sites

Ma plastificirao bi kod deckiju u Jezdovcu di sam radio i celjusti. Zadovoljan sam obavljenim poslom i cijenom,da sad ne saljem Ziletu to sve i imam nepotreban trosak.

 

Zanimalo me samo dali ih je moguce plastificirat bez da ih se cinča. Dali ce izdrzat zimu i sol.

Link to comment
Share on other sites

^

Bez cincanja?

 

Bez...istina do sad smo radili samo 3 seta čeličana ali sva 3 za nive offroad, tako da ako se tamo pokazalo dobro, mora sve zadovoljiti :)

 

žileu se obavezno javi za plastifikaciju

 

meni je odradio 18 " i 17 " alu sa astre i ok je

 

Žile jesi dobio kakve nove plastifikate ?

 

imam sada od opc-a 20 " felge za uredit

 

E pronjuškat ću ti ja u Gorici pa ćeš otići kod dobavljača i izabereš si sam pa ćemo cijenu posla umanjiti za materijal. A on ima cijelu paletu tonova praha.

Link to comment
Share on other sites

Ma plastificirao bi kod deckiju u Jezdovcu di sam radio i celjusti. Zadovoljan sam obavljenim poslom i cijenom,da sad ne saljem Ziletu to sve i imam nepotreban trosak.

 

Zanimalo me samo dali ih je moguce plastificirat bez da ih se cinča. Dali ce izdrzat zimu i sol.

Uzmeš za 150kn mat crnih sprejeva, šmirgl u ruke i to je to....ionako su čeličane i još za zimu.

Link to comment
Share on other sites

Uzmeš za 150kn mat crnih sprejeva, šmirgl u ruke i to je to....ionako su čeličane i još za zimu.

 

Nemam toliko slobodnog vremena da mi se da zajebavat i smirglat felge. Nije to u jedno popodne na ruku 4 felge osmirglat kak spada,s time da je zajebano u jednom dijelu gdje nemozes s prstom izbrusit kak spada.

 

Vidjet cu jos,ovisi kakve bu Blaz volje i koju cijenu ce lupit. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nemam toliko slobodnog vremena da mi se da zajebavat i smirglat felge. Nije to u jedno popodne na ruku 4 felge osmirglat kak spada,s time da je zajebano u jednom dijelu gdje nemozes s prstom izbrusit kak spada.

 

Vidjet cu jos,ovisi kakve bu Blaz volje i koju cijenu ce lupit. :lol:

Potrošit ćeš isto/više vremena hodajući vulkanizeru, Blažu, Blaževiću, vulkanizeru nego jedan dan (za vikend npr.) koji bi ti bio dovoljan da to solidno odradiš solo. Ionako nisu alu felge već obične čeličane za zimu.

 

I da svake druge zime odradiš isti posao, super.

 

 

Radije reci da ti se ne da s tim zajebavat. :D

Link to comment
Share on other sites

Bez...istina do sad smo radili samo 3 seta čeličana ali sva 3 za nive offroad' date=' tako da ako se tamo pokazalo dobro, mora sve zadovoljiti :)

 

 

 

E pronjuškat ću ti ja u Gorici pa ćeš otići kod dobavljača i izabereš si sam pa ćemo cijenu posla umanjiti za materijal. A on ima cijelu paletu tonova praha.[/quote']

 

super

 

to mi je i najbilja opcija

 

javi mi samo di i kaj ima i ja uzeme i riješimo sve

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...