Jump to content

Pjeskarenje/plastificiranje?


drahic

Recommended Posts

Gdje dati celjusti na pjeskarenje a da odradi covjek brzo i kvalitetno?

 

Isto tako gdje dati plastificirati celjusti ?

 

Dali su jos uvijek kao i prije 3-4godine dobri oni Blaz ili tako nekako u Ježdovcu? Znam da tamo ima i za pjeskarit,ali njemu ne idem vise.

 

Hvala na info

Link to comment
Share on other sites

Blaž ti je za pjeskarenje a Blažević za plastifikaciju u Ježdovcu.

 

Tnx. Blazevicu bi isao plastificirat,samo trazim nekoga tko ce pjeskarit.

ja od sad pjeskarim, cincam pa plastificiram.

 

Prije sam bez cinka al ono nije tolko kvalitetno.

Necu ic toliko daleko,ovo kako sam imao je bilo super odradeno tako da necu petljat.

Link to comment
Share on other sites

Ma sta se tice deckiju za plastifikaciju,ici cu njima ziher,samo neznam ako netko sa foruma ili njemu poznat netko pjeskari. Ili ako znaju nekog..Samo da nejdem onom liku.

 

najjednostavnije je jer su jedan pord drugog. ne isplati ti se ic nikam drugdje osim ako te bas put nanese pa da neides zbog tog posebno.

 

neznate se sa covjekom razgovarat. dodji, ostavi, kad je gotovo dodji i bok. nemoj ga drkat da napravi dobro i sa tim izvoljevanjima jer ce napravit uvijek isto i po meni dobro. saslusaj pol minuta njegovo jebanje kak je to zajebano radit, pregrizi to i okreni se i odi doma. bok.

 

doma u klipic od celjusti nabi plasticni cep od neke flase, i preljepi ga pik trakom ili bilo cim i istom tom trakom obljepi one oduske i to mu tak donesi i nema ti kaj rec. Pa dajte ljudi malo skuzite kak covjek funkcionira. Tak ste svi ono necu tam necu tam.

 

Tezak je, al da se i s njim

Link to comment
Share on other sites

Al upravo to Sven. Daj me nemoj jebat.

 

Ja ne zelim da celjusti ovise o njegovoj dobroj volji,da ako sjebe navoje da poslje bude ogradivanje jer ce ih progutat i imat ce nove celjusti.

 

Ne zelim njemu jer je lik retardiran i ovisim o njegovoj dobroj volji,dal je jebao dan prije i dal se posro ujutro.

 

Jos i mogu poslusat pricu o svemu tome,ali da mu je jedan dan pjeskarenje 100kn drugi dan 180,e pa neces. Kak se sjeti bubnut cifru.

A da ne pricam da sam ga molio da stavi ili krpu jer ja nisam stavio u navoj i da zastiti klip pa nis od toga nije bilo. Ne zelim ni znat kako je to radio.

Link to comment
Share on other sites

a u koji navoj ? pa nisi mu valjda donio celjusti sa skinutim sarafima za odzracivanje i lajtung ulja ? Pa mislim to ti je ko da ides portat kanale na glavi motora i onak velis, joj pazi da ti spena ne uleti unutra ? pa zdrav razum kaze da to moras zacepit jer on samo radi svoj posao a ne misli umjesto tebe jer nije za to placen realno. ne kuzim.

 

napravi sa svoje strane sve ( ono kaj sam ti napisao ), ostavi mu to i bok. E sad ako je cijena drukcija samo ga pitas sto i kako. Ja nisam imao iskustva u razlici cijene za jedan te isti dio a nosio sam ih puno istih.

Link to comment
Share on other sites

Kazem,ako postoji tko drugi,neka da kontakt. Njemu bi isao zadnjem.

 

:D muld štanga jednom 30 drugi put 70 jer je drugi puta bila jako komplicirana ... lol

 

i sad moram felge slagat i samo trazim opciju da nemoram njemu nosit i davat 200kn /kom za pjeskarenje felgi jer je nebuloza

Link to comment
Share on other sites

Jebalo te farbanje čeljusti, da te jebalo, kužiš, ono, da budu savršeno ofarbane jebene čeljusti.

 

Od kočnica.

 

Drahy, ti si munja majke mi.

 

Ja što ne bi volio tebi bilo šta raditi na autu, a ne daj bože posuditi ga i vratiti ga ogrebanog od picine dlake.

 

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ima u Markovom Polju ako je kome blizu(jeftini vulkanizer) adresa Markovo Polje, Vugrovečka 115 telefon 01 2000978 i kuća prije vjerojatno na broju 113, ali nemam broja telefona je čovjek koji odrađuje pjeskarenje.

 

Ja sam kod njega pjeskario komplet retrovizore s nosacem i auspuh od aprilije sr 50 skutera i sve me izaslo po 100kn/kom.... inače za manje komade je 50kn komad. Ovo sto je meni radio je vrhunski odrađeno...

 

Našao broj od pjeskarenja u mobu,nadam se da je to taj: 098 138 9060

Edited by marek1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Imam pitanje.. Poslao sam opruge od gewindi na kracenje i posto se to grije na nekoj odredjenoj temperaturi otpast ce boja..

I trebao bi to plastificirat. Dal to moze kod blazevica bez ikakvog pjeskarenja?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...