Jump to content

Bager(manji) za iznajmit?


drahic

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Znam da nije tema foruma,medutim radije pitam nekoga od vas tu dali se bavi time pa radije angaziramo nekog odavde nego iz oglasa..

 

Znaci,treba mi netko tko ima onaj mali bagerčić,da dode i prokopa u duzinu cca 5m,dubinu 1-1.5m,sirinu cca 70cm,jer nam je ispred zgrade pukla cijev,koja je pocincana i losa je i mjenjamo ju za plasticnu.

 

Stoga,ima li tko da se bavi kopanjem,iskopavanjem?

 

Vjerujem da ne uzima vise od 200-300kn po satu ?

 

Hvala na info !

Link to comment
Share on other sites

Ajde daj broj samo molim te. Iako,vjerujem da iz njegovih krugova sami poziv me kosta 1000kn. Valjda imaju manje te bagerčiće.. :S

 

Poslao sam ti na whatsup.

 

Drahy ispod soma neces proci za to minimum,treba on nekako i dovest taj bager itd!

 

:thumbsup:

 

Napravi rostilj, par gajbi piva i dolazimo svi kopat uz zajebanciju. :rofl:

 

Od Renea vise ocekuj da ce lopatat jezikom, a ne lopatom. :D

 

Ja dođem prerezati vrpcu. :D

Link to comment
Share on other sites

Drahy lopatu u ruke i udri...

 

3 muska su nas samo u zgradi,a i nisam bas od volje nako 9-10h na poslu ic lopatat.. :D

Napravi rostilj, par gajbi piva i dolazimo svi kopat uz zajebanciju. :rofl:

 

Od Renea vise ocekuj da ce lopatat jezikom, a ne lopatom. :D

U to ne sumnjam.

 

Mislim da bi imali zabiljezen videom svaki udarac lopatom. :lol:

 

Budem zvao Nakica da vidim mozda sa njime. Ak ce previse kostat,onda cemo morat lopatat. Umjesto snjega ove godine,šutu i zemlju. :doh: :D

Link to comment
Share on other sites

To ti niko nece raditi po satu... Takve sitnice se pogađaju paušalno, ja bi ti za to uzeo cca 2-3 soma kn.

 

 

Jesi siguran?

 

Meni je čovjek koji mi je kopao dvorište rekao kad sam ga pitao da mi prokopa kanal cca 70-80 metara da računa po satu jer mu je tako najjednostavnije.

 

Zna kolko mu treba da to napravi i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Jesi siguran?

 

Meni je čovjek koji mi je kopao dvorište rekao kad sam ga pitao da mi prokopa kanal cca 70-80 metara da računa po satu jer mu je tako najjednostavnije.

 

Zna kolko mu treba da to napravi i to je to.

 

Sad sam procitao kaj sam napisao i moram priznat da sam se krivo izrazio.

Ljudi se danas potrgaju za 100kn i sigurno ce se naci netko tko ce za kanal od 5m uzeti 500kn i biti sretan.

 

Ja sam ono gore napisao iz vlastite perspektive.

Znaci fiksni troskovi za 5 metara i za 80 metara su ti isti, rizik da prekines vodovodni ili opticki vod je manji za 5 metara ali ipak postoji, a kolko mu vremenski treba da iskopa 5 m kanala?

 

Sve ispod 3-4 dana posla po meni nema smisla racunati po satu i ako meni ne ostane cistih 100eura po danu od malog bagera ne pali se.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...