Jump to content

Auto ne pali


Recommended Posts

Danas nakon mjesec dana pokušam upaliti auto,vergla,kao da če upalit ali ništa...

 

I tako 5 minuta i sve manje prima valjda se zalio....

Gledam pumpa radi,zuji,čak sam odšrafio da vidim jel dolazi goriv na rail i baca ga kad okrenem kontakt....

 

Isto tako isku ima spojio sam bobinu rezervnu koju imam na 2.đek i stavio svječku ima iskru...

 

Znači ima goriva,ima iskru al ne pali???

povadio bobine i svječice,svječka je crna i mokra znači dolazi gorivo...

 

Šta još vidjet,lud sam,akumulator sam iscjedio do kraja

Edited by goran86
Link to comment
Share on other sites

ako su crne i unutra probile najbolje ih je promjeniti..

pretpostavljam da si svako malo palio gasio na mjestu? to hoce zalijati svijecice jer je MAF glup i jos ako je nesto poluispravno i daje krivu informaciju o temperaturi imas zaljevanje.

 

isto je i ako 2-3 puta das kontakt a ne upalis

Link to comment
Share on other sites

Stavil druge skoro nove svječke sa motora koji imam obični 20v i upalil ko mina....

 

ali moje veselje je trajalo 10 min jer je opet crkel i zalijal se i nikak ga upaliti opet...

sad bar znam da je do svječica,al zakaj ga zalije????

 

Stavljal sam blow off, spojil ga u usis sve kak mora po ps-u biti spojeno i sad me jebe...

Kad nije bil spojen kak treba nije zaljeval niš i palil je nomalno....

 

Mada nema blow stim niš,jednostavno ima previše goriva...

Link to comment
Share on other sites

@jura- da maf ocitava manju kolicinu ne bi imao dovoljno goriva ;) a on ga ima previse , odnosno procita odreden volumen zraka i za taj volumen on da gorivo, a ukoliko ode 1/5zraka van on ce postepeno sve vise bogatiti smjesu jer se nikad nece desiti potpuno izgaranje sve dok se ne zalije i ugasi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...