Jump to content

Big brake kit Golf 2, 3, Corrado


Recommended Posts

pex mozes ti imat 4 klipa pod 15 ali ne na bilo kojem disku i uz bilo koju felgu.

Vici koja kombinacija i koji ET. Za prvu ruku imam 2klipne S2, ali bi htio rambo ugurat pod neki normalni ET da ne struze.

U biti me ne brine velicina felge po promjeru nego kemija sirine sa ET-om.

 

Jer ruzno je vidjet 280mm pod 17", a pogotovo pod uskom felgom tipa 6 ili 7. :(

A nebi htio zimske 17 bas kupovat. :lol:

Edited by Pekx
Link to comment
Share on other sites

Golf 2 ili 3 sa 4x100 ovjesom (ili Polo 6n2 GTi) ima dubok disk i samim time više mjesta za čeljust + što je ovjes uži pa ima i mjesta za distancu po potrebi

 

5x100 ovjes ima skoro ravan disk , nema previše mjesta za čeljust , a pogotovo za distancu. Ako se radi o Golfu 2 sa 5x100 od golfa 3 , onda imaš problem.

 

Na mome Rallye Golfu ostaju originalne vilice i rukavci baš iz tog razloga.

Link to comment
Share on other sites

mozes imat 4x100 ovjes, bbs rs722 ( jubi ) u 16 i 4klipa celjust na 280mm disku.

 

Ista prica na 5x100 ti ne igra jer je disk prevelik. Osim kad bi nasao disk 280 sa 5 rupe i et-om nekim divljim sto nema zapravo.

 

E sad to kaj ti hoces pod 15 4 klipa, to moze. Imam cak i sliku negdje na kompu..

Link to comment
Share on other sites

ovo je čeljust koja ide direkt na 280 disk, ali g60 disk se treba potokariti i onda je problem što pločica izlazi izvan kočione površine i reže ju s nutarnje strane diska

 

slika je sa mog Rallye-a i 4x100 setup

imag0740.jpg

 

a ovo je ista ta čeljust na 5x100 280 disk, ali nisam želio tokariti disk je ova čeljust ima kočionu površinu istu kao i 280 od trice GTI, te napravio adaptere da netreba tokariti disk i da čeljust bude u centru diska, pa ako netko hoće ostali su mi viška

 

adapteri mogu na 5x100 rukavac i 4x100 rukavac

slika je sa golf 3 GTI 5x100 setup

20121224110458.jpg

 

i ja sam vozio 16' iako mislim da i 15' ide gore, ali nikad nisam probao

Edited by Beli
Link to comment
Share on other sites

jel moze ta celjust stajat normalno ili ide usisa preko usice malo pa si zato pomaknuo gore ?

 

ako se tokari disk stoji ravno, ali ako ide bez tokarenja diska poklapaju se rupe i onda sam zaokrenuo prema gore, a i ovako prema gore pod istim kutem ide porsche-u original...

 

964 prednje

964stock_front11206194211.jpg

Edited by Beli
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...