Jump to content

VW Polo 2001g. - temp. vode


Recommended Posts

Moguce da ti nije odzraceno kako treba pa imas negdje zracni "čep" koji neda vodi da cirkulira

 

Onda bi se pregrijavao.

 

Upali auto hladan i gledaj na mjestu kad se bude termostat otvorio i pustio toplu vodu u hladnjak. Vjerovatno termostat prerano otvara ili je stalno otvoren.

Link to comment
Share on other sites

Onda bi se pregrijavao.

 

Upali auto hladan i gledaj na mjestu kad se bude termostat otvorio i pustio toplu vodu u hladnjak. Vjerovatno termostat prerano otvara ili je stalno otvoren.

 

Ako je stalno otvoren što nebi stalno vrtio vodu? A da ga yebeš ne vrti.., a ni temp. na raste :D

Link to comment
Share on other sites

Na ljeto si to mijenjao? Znaci preko ljeta ti se temperatura uopce nije dizala? Mozda ti je crknuo indikator temp., pa ti na ploci ne pokazuje? :D

Znam da zvuci glupo. Mislim preko ljeta je trebao dic temperaturu po gradu da ga jebes. Jer palio ventilator?

 

Sad ovak po zimi bi rekao da je termostat zastekao, ali kazes da si to na ljeto promijenio. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Onda je po svemu zastekao termostat na otvorenom. ;)

 

Isto sam imao na Megane-u i Alfi. Temp se zeru digne i mlako puse dok stojim na mjestu. Cim se vozim temp padne skroz i ne grije. Po zimi se prakticki uopce ne zagrije temp vode.

 

Novi termostat i bit ce to sve ok. ;)

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

i ja bi rekao da je termostat iako je "novi" pa mu treba 3 godine na ovoj temperaturi da se zgrije

 

izvadi ga van i pogledaj ga. možeš ga i skuhat u nekom loncu

 

 

Dexu je termostat krepao na Megane-u, Alfi i Pajeru... promijeni nick u "termostat" :cheer:

Link to comment
Share on other sites

i ja bi rekao da je termostat iako je "novi" pa mu treba 3 godine na ovoj temperaturi da se zgrije

 

izvadi ga van i pogledaj ga. možeš ga i skuhat u nekom loncu

 

 

Dexu je termostat krepao na Megane-u, Alfi i Pajeru... promijeni nick u "termostat" :cheer:

 

3 od 128. Nije tako strasno. :P

Link to comment
Share on other sites

ako je zamjenski termostat onda se jako često zna dogoditi da su neispravni (govorim za vag grupaciju) i iz svojeg iskustva, ja termostate isključivo stavljam originale.. jer ove zamjenske ja volim zvati six pack... odmah kupiš 6 komada pa ih mjenjaš svako toliko...:)

Link to comment
Share on other sites

ako je zamjenski termostat onda se jako često zna dogoditi da su neispravni (govorim za vag grupaciju) i iz svojeg iskustva, ja termostate isključivo stavljam originale.. jer ove zamjenske ja volim zvati six pack... odmah kupiš 6 komada pa ih mjenjaš svako toliko...:)

 

cak i ono zamjensko plastično kućište zna puknuti puno prije nego originalno... ja tako neke stvari samo originalne stavljam na aute

Link to comment
Share on other sites

Ne laži ovaj napaćen narod. :P

 

:lol:

 

opekao se par puta na tim nekim konkurencama, a razlika u cjeni nije neka vau..

 

dok neke stvari kao poluosovina koja je kod tebe bila 1000+ kn, a original 7000kn... a i sama stranka kaže da neželi dati 7000kn za fucking poluosovinu, normalno da rene spašava situaciju.... :)

 

ali neke stvari se definitivno ne isplati uzeti konkurenca... govorim za VAG... uzet cu primjer one žute štangice za sondu ulja npr za 1.8T ili 1.9 TDI PD motore... pa jeftinija je u servisu nego konkurenca, a originalna traje puno duže... i ima još takvih stvari..

 

a u Carmotu me već jako dobro znaju, jer i jučer mi tip sa rezervnih djelova kaže i smije se: "samo ti imaš specijalne stvari za naručiti i zbog tebe smo ih samo naručivali" ja se nasmijao... npr jučer uzimao set gumica za prelivne kanale iz reduktora i getribe... cjena 23 kn ali se mora naruciti... a konkurencu u trgovini auto djelovima, lik mi izvlači kutijicu i sve gumice su za nezna i on koje tekućine, pa da riskiram da moram na autu skidati reduktor ako pušta i u najgorem slučaju motor bi trebao ići van... a ovako sam siguran...

 

a i moj jedan dobar prijatelj kaže... samo sa originalnim djelovima vwagen ostaje vwagen :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...