Jump to content

Zadnja kočnice fiat doblo


Recommended Posts

Imao sam problem sa zadnjim kočnicama na fiat Doblu 1.9D, kočiona sila mi je bila 200N po osovini.

Pošto volim prčkat sam po autu išao sam zamjeniti zadnje pakne odostraga je buban da napomenem

 

Mislio sam da su pakne ali nisu na desnom kotaču su bile dobre, na ljevom su neravnomjerno potrošene,

Odmah sam zamjenio kočione cilindre i zadnje lajtunge jer sam ove uspio sjebat kod odšarafljivanja....

 

Kočnice 240kn cilindri 150kn i lajtung 130kn 2 kom

 

Odostraga je automatski nariktivač pakni, e sad to izgleda ovako

 

http://www.alibaba.com/product-detail/Auto-Part-Brake-Adjuster-For-FIAT_1483377500.html

 

pošto je kod mene ovaj jedan limič stgnan sa jedne gornje strane, upio sam vratit natrag to da "RADI"

 

e sad nikako da nariktam kočnice da koče kak spada ili nešto krivo radi ili ne znam

 

Kako nariktat kočione cilindre da bolje hvataju, ili mi taj automatski ne nnateže pakne?

Link to comment
Share on other sites

Nije mi limic strgan na onom mjestu gdje je zubić nego tamo gjde ulazi taj limic gore na onaj nosac... zar se to nebi trebalo samo automatski okretat taj limič kod kočenja? kaj je onda sa potrošnjom pakni kad se potroše? zar cu morat stalno to štelat?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...