Jump to content

Jel mi moze neko objasnit od stručnjaka


Recommended Posts

Dakle....razocaran svojim autom jer se jedva odvojia od clia sport a i subjektivnog osjecaja od prvog dana otkako je auto kupljen da auto bas i ne ide odlucia sam odnijeti auto da mi ga spoje na komp.....Nakon 2 minute izbacilo greske Lambda sonde (prije katalizatora) i prikazano je jos da su 4,5,6, cilindar ugaseni u vise navrata....

eh da i kad su dizali cep od ulja dok auto radi stvarao se vakum (rekli su mi da nekakva membrana nije o.k.) ....moze li mi ko laicki objasniti sta to sve znaci i moze li to biti razlog zasto mi auto " ne ide"

 

auto ima 180 000 km ,gorivo je omv 100 ili ako ulijem negdje drugo stavim octane booster iako neznam zasto bi to imalo neku razliku osim za mapu paljenja ???Auto je cipano ovo ljeto (mapa) kod tibora i malo je zivlje u niskim okretajima al to je samo subjektivno jer od valjaka nisam vidia ni V :huh::sly::sly::sly::sly:

Link to comment
Share on other sites

lijepo sjednes u auto opletes do 100 i snimas izbrojis sekunde koliko mu treba do 100 i eto ti jel auto ide dobro :lol: primitivno je, al znas na cemu si, ja sam isto stao sa fiestom st oderala me(al sam 1 sasijo u blokadu, nisam iskljucio dsc i autu oduzelo gas) onda sam sa deckima izmjerio 160 na nekom mjestu sto nije dosta po njihovom, poslje toga price po gradu kako auto ne ide i te spike, poslje sam s curom izmjerio 180 na tom istom mjestu(razlika onda nas je bilo 4, sada sami ja i ona), i tu sam gledao do 100 mi je trebalo nekih 6-7 sek, isto sam bio radio sa 523i kojem je trebalo oko 8 sek(i 100000% sam siguran da ovaj 530i ide bolje od 523i), al tada nisam dobro salta ili nema pojma koji k i ispalo je da auto ne ide, a da je 523i isao opet po njihovom koji nisu vozili nijedan BMW od mojih...(sada imam sve na videu, al sada su price jebes video, stani s menom), i sada se gustam lijepo recem ne ide auto brzi si i bok, vise ne stajem s nikim nije mi sila, vozim se za sebe i stisnem di ocu :thumbsup:

Edited by pacey
Link to comment
Share on other sites

lambda je riknila sto posto (stalno stoji na 0.5 V i nemice se) ,al nije mi jasno zasto to toliko utjece i dali moze to toliko drasticno utjecat na ubrzanje i dalje ostaje pitanje sta mu je ta membrana koja nevalja

 

Da naravno da lambda sonda (gornja) može utjecat na drastično loš rad motora,ona je jedan od glavnih davatelja parametara za količinu ubrizgavanja goriva...

Link to comment
Share on other sites

To je jedini podatak koji sam našao za clia... Meni se to čini realno za clia, a malo za 330ci...

 

EDIT: Serijska astra gsi 150ks je vozila 14.6 sa kompletnom unutrašnjosti i u bunkeru je bila vreća hrane za pse od 10 ili 20kg...

Nova Gradiška tablice...

Edited by dcrnic
Link to comment
Share on other sites

Moj je išao 14,9 uvijek za dobro jutro 2004. godine (14,7 TT na 402 SR u VG kad se vozilo po bracket-u) a tada je bio serijski.

 

A u kliažu nećemo ulaziti?

Ako se nevaram CS 172 prije 2g. nije moga ispod 15.8sec, svitlo plavi.

Link to comment
Share on other sites

A u kliažu nećemo ulaziti?

Ako se nevaram CS 172 prije 2g. nije moga ispod 15.8sec, svitlo plavi.

 

Nisu svi auti jednaki niti svaki vozač ima isto vrijeme reakcije,šaltanja itd.

 

Kada Clio bio 150 kg olakšan išao je 14,0 uvijek , na 402 SR Grobnik 2005. čak i 13,8.

 

Otišli u OT,galebu još uvijek BMW ne ide. :P

Link to comment
Share on other sites

lambda je riknila sto posto (stalno stoji na 0.5 V i nemice se) ,al nije mi jasno zasto to toliko utjece i dali moze to toliko drasticno utjecat na ubrzanje i dalje ostaje pitanje sta mu je ta membrana koja nevalja

 

ti se šališ?

kupi tu yebenu lambdu, dok ti se nije syebao katalizator (ako nije već)

Link to comment
Share on other sites

lijepo sjednes u auto opletes do 100 i snimas izbrojis sekunde koliko mu treba do 100 i eto ti jel auto ide dobro :lol: primitivno je, al znas na cemu si, ja sam isto stao sa fiestom st oderala me(al sam 1 sasijo u blokadu, nisam iskljucio dsc i autu oduzelo gas) onda sam sa deckima izmjerio 160 na nekom mjestu sto nije dosta po njihovom, poslje toga price po gradu kako auto ne ide i te spike, poslje sam s curom izmjerio 180 na tom istom mjestu(razlika onda nas je bilo 4, sada sami ja i ona), i tu sam gledao do 100 mi je trebalo nekih 6-7 sek, isto sam bio radio sa 523i kojem je trebalo oko 8 sek(i 100000% sam siguran da ovaj 530i ide bolje od 523i), al tada nisam dobro salta ili nema pojma koji k i ispalo je da auto ne ide, a da je 523i isao opet po njihovom koji nisu vozili nijedan BMW od mojih...(sada imam sve na videu, al sada su price jebes video, stani s menom), i sada se gustam lijepo recem ne ide auto brzi si i bok, vise ne stajem s nikim nije mi sila, vozim se za sebe i stisnem di ocu :thumbsup:

 

 

prijatelju tvoj 530i mora puno bolje ic od serijske fieste st ...

PUNO

 

tako da savjet i tebi da provjeris jel sve ok sa motorom

 

cs kolko znam ima 197ks i 1300kg

kolko ima ks 330ci ? 207 ks i 1550kg ?

pa ako ste jednaki, znaci da tebi auto ide dosta dobro

Link to comment
Share on other sites

prijatelju tvoj 530i mora puno bolje ic od serijske fieste st ...

PUNO

 

tako da savjet i tebi da provjeris jel sve ok sa motorom

 

 

 

 

jesi procita sto mi se dogodilo, 1 u blokadu(dsc ON)i autu se ugasi gas, tada on ode, a ja sam dalje lagano... ide on kako treba al tada sam stao s nekim i eto price kruze po gradu...opet sam probao sam snimao i dosao do tog rezultata do 100:thumbsup:

 

Galeb probaj si snimat auto od 0-100 i ako ide oko 6-7 sec sve je u redu, komp je ocita gresku na labdi i mozda ju samo treba ponistiti(meni jednom bilo na z3)

Link to comment
Share on other sites

uf... i jos nacipan? znaci ima kolko cca 245-250ks ?

 

opet velim, ako su jednaki ili ako on ostavi cs onda je to cak ok,,,

 

al ako njega cs dere, onda je to ipak malo puno previse :huh:

 

Mislim da bi on trebao ostaviti CS 197 za barem dužinu ako ne i dvije dužine auta.

 

Mene (serijski CS samo sa K&N panel filterom) 182 MASAKRIRA...

 

CS ima cca 1300kg i pun je krac težak i u tome je problem zašto 0-100 ne ide...

 

IMHO BMW je trebao naprati Maminju...pogotovo zato jer njegov CS još nije ni razrađen (ogromna razlika je između 5 i 10000km - barem je meni tako bilo).:punk:

Link to comment
Share on other sites

Meni je frendu na 540i E39 auto išao bolesno do 4000 okretaja, a iznad toga jednostavno kao da si kočnicu stisnuo.... Njega je zezao MAF senzor. Promijeni lambdu i stavi neki sportki katalizator ili neki ful protočni lonac za zamjenu kata pa ćeš onda vidjeti dalje.

I ne vjerujem da CS 197 ide 14.8 na 400 metara.... Onda ja vozim visokih 13 :doh::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...