Jump to content

DPF filter


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ne gasi se auto, ali se svakih nekoliko dana pali lampica DPF-a.

Na testeru ne pokazuje nikakvu gresku vezanu za DPF, pokrenuli smo prisilnu regeneraciju nakon što se motor zagrijao na 90 stupnjeva, i nakon vožnje od cca 100 km autoputa opet se pali lampica..

Link to comment
Share on other sites

Jel pokrece onda sam regeneraciju?

 

Ako da pogledajte crijeva koja mjere diferencijalni tlak, ja sam ima jedan slucaj da je napuklo teflonsko crijevo i pokretao je regeneraciju cim se je dovoljno zagrijao

Link to comment
Share on other sites

ma izvadi ga vanka... Daj nekom tuneru da ga iskodira skupa sa stage 1 i to je to ...auto ce ti ici bolje,trositi manje a dimiti ce jedva primjetno ako i to...Tehnicki prolazis bez problema.... Meni su se svim silama trudili ocitati nesto i jedva su uspjeli ocitati ista na onom uredaju ....

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skinuo DPF i auto lakše diše ali isto tako i baci malo dima, najviše vidim kad idem u praonu (a idem često) da je na zadnjoj haubi sloj crnog, čim pređeš prstom ostane na prstu. Ništa strašno ali eto.

Link to comment
Share on other sites

hahahaha sretno :P

Kada ce se to moci onda cemo moci i dobiti pravi remap

 

Ma znam...cimam ga malo....

 

Pa insignia se moze sad raditi...samo jos bmw-i i 2,0 TDi 184 konja ne ide,....

Edited by Uros
Link to comment
Share on other sites

Ja sam kod Citiusa to napravio skupa sa st1, dimi auto nakon tog ... potpuno je netočno reći da ne dimi ... doduše kod mene 160 000 i 8 god auto... ali otkak je EGR crko dimi 12 puta više , neugodno mi je dok idem na Sljeme :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kod Citiusa to napravio skupa sa st1, dimi auto nakon tog ... potpuno je netočno reći da ne dimi ... doduše kod mene 160 000 i 8 god auto... ali otkak je EGR crko dimi 12 puta više , neugodno mi je dok idem na Sljeme :)

Kod mene sonata 2.0 crdi , dpf skinut , egr blindiran , sedox remap.... auto nista ne dimi a ide fantasticno : )))))

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...