Jump to content

"presvlake" za sjedala s grijačima


Recommended Posts

jebo te dvije takve navlake i onda navlake šivane po mjeri preko toga i voila.

 

Centralno, zaključavanje, navigacija, dvd player i grijanje siceva u autu bez serva:rofl::rofl::doh::naughty::cice:

 

 

A pi*ke padaju:drink:

 

ovo ti je ford, mađar, koža, plin, servo NE, zrcalo u suvozačevom štitniku za sunce NE :doh::doh: :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ja ih kupio u city centru...100 i nes sitno kn...imao ih u autu tocno 2 sata...

 

nit grije nesto ekstra, masaza ajde, kao trese se...al me ubijalo to sto su te presvlake dost debele, pa sam cijelo vrijeme imao osjecaj da sjedim na "povisenom" a sic mi je vec bio na najnizoj mogucnoj poziciji...

 

sven ak hoces...50kn i nosi...:D

Link to comment
Share on other sites

dakle, pošto se vozikam u autu s kožom koji nema grijanje sjedala zanima me dal valjaju šta te presvlake?

 

di ih najbolje kupiti? na benzinskoj ili negdje drugdje?

 

dal da kupim one jeftine za 50ak kn ili malo bolje?

 

ima tko kakvih osobnih iskustva?

 

ja sam to uzeo davno prije u molydonu i meni je bilo ok, dobro grije, onak grije grije pa se smanji pa se pojaca i tak... valjda tak funkcionira... ali bilo je bolje nego sjesti na hladnu kozu.

Link to comment
Share on other sites

ja sam to uzeo davno prije u molydonu i meni je bilo ok, dobro grije, onak grije grije pa se smanji pa se pojaca i tak... valjda tak funkcionira... ali bilo je bolje nego sjesti na hladnu kozu.

 

točno to!

 

meni je bitno nek me grije 5-10min dalje mi ne treba :)

Link to comment
Share on other sites

Kad ste već kod tog grijanja.. Navodno to baš nije zdravo za neke hmm muške organe :rofl:

Jeli to istina ili mit? Jel ja imam grijače ali ih ne koristim baš pretjerano da si yaya ne prokuham :rofl:

 

nisam o tome čuo al istina je da yaya trebaju bit na hladnijem da bi se stvorili vojnici :)

 

al kak onda dok sjedeš u ljeti na vruće sjedalo kaj je onda? :)

 

ajd ako neću ja sjedit bude cura :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

malo bump topica nakon 3 god lool :)

 

idem na neki rodendan u nedjelju pa sam mislio covjeku kupiti presvlake za auto i trazim tu po forumu i naletim na ovaj topic.

ima li kakvo solidno riješenje za ovo? znam da je praktički tek ljeto gotovo ali bu mu po zimi poslužilo :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...